VevodkyneLinda VevodkyneLinda komentáře u knih

Stačí mávnout křídly Stačí mávnout křídly Sára Topinková

Na začátku jsem vůbec nevěděla, co mám od knihy čekat. Po pár stránkách jsem se ovšem začetla a nemohla jsem se odtrhnout. Jsem překvapená, jak hezky se dá do knihy zakomponovat důležité poselství, které může některým čtenářům v jejich životní situaci pomoci. Kniha je napsaná s velkou citlivostí. Jedná se o autorčinu prvotinu, ale kniha působí tak, jak kdyby autorka měla za sebou už mnoho bestsellerů.

09.04.2023 5 z 5

Stačí pár kapitol navíc Stačí pár kapitol navíc Sára Topinková

Ufff, tak u této knihy jsem brečela jako malé dítě. Moc krásná kniha, a velmi se mi líbila bonusová kapitola. Konec je krásný, dojemný a jsem moc ráda, že si to mezi sebou uzavřeli (vy víte kdo :-)
Po knize Stačí mávnout křídly je to must read kniha :-)

09.04.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Hlavní postavy Kate a Tristan řeší případ starý 12 let, jež policie odložila. Mají za úkol zjistit, co se stalo s pohřešovanou novinářskou Joannou, která beze stopy zmizela. Příběh je už do začátku napínavý, postupem času ještě graduje a vy se nemůžete dočkat odhalení celé zápletky. Skvělá kniha, která moc dobře četla.

14.03.2023 5 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Knihu jsem četla na doporučení kamarádky a byla jsem poměrně zklamaná. Zejména ze začátku se mi zdál děj velmi rozvláčný a musela jsem se nutit do toho, abych knihu neodložila. Zajímavé je, že autorka vlastně celou dobu nutí čtenáře přemýšlet o tajemství, z kterého nakonec ale žádné tajemství není.

25.11.2022 2 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Kniha plná emocí, u které jsem mnohokrát plakala. Do knihy jsem se začetla hned od první stránky. Upřímně musím říct, že je to slaďárna, realita by vypadala asi trošku jinak. Ale já mám slaďárny ráda :-)

21.11.2022 5 z 5