Verunka926 Verunka926 komentáře u knih

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Kniha se mi moc líbila a ráda bych se určitě pustila i do dalších dílů.

29.09.2021 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Velmi zajímavá knížka a jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla, nicméně si nejsem úplně jistá, jestli se chci pouštět do dalších dílů.

08.08.2021 4 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Velmi originální námět, jehož potenciál nebyl podle mě zcel využit. Příběh byl ovšem čtivý, nejen díky krátkým kapitolám, a bavil mě. Vůbec si nedokážu představit, jak se asi cítili rodiče unesených dětí. Jak jsem již psala, opravdu originální nápad.
Ačkoli thrillery nejsou úplně můj šálek kávy, pokud hledáte něco originálního, Řetěz by se vám mohl líbit.

12.06.2021 3 z 5

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

Skvělá knížka, hate-love romantika, příběh, vše se mi moc líbilo a čtení jsem si moc užívala.

07.05.2021 4 z 5

Čáslavská Čáslavská Jan Novák

Bylo to fajn čtení, bohužel jsem očekávala trochu něco jiného.

31.03.2021 2 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Ačkoli zde nebylo tolik akce jako v minulém díle, čtení jsem si užila skoro stejně. Svět víl mě strašně moc bavil a je škoda, že už je tato série u konce.

12.03.2021 4 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Rozhodně lepší než první díl. Pořád si stojím za tím, že série Krutý princ se nezařadí mezi mé nejoblíbenější série, ale musím uznat, že Podlý král mě opravdu bavil a moc se těším na poslední díl.

04.02.2021 4 z 5

Opět to bylo milé oddechové čtení, ale některé hlášky už mi přišly stejné jako v první knize.

Divné hlášky z knihkupectví Divné hlášky z knihkupectví Jen Campbell

Milé, odpočinkové čtení. U některých hlášek jsem se opravdu smála nahlas, protože jsem nedokázala pochopit, že to někdo mohl myslet vážně.

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Celou sérii Znovu opravdu miluji a i přes to, že tento díl se nestal mým oblíbeným, jsem příběh Everly a Nolana opravdu hltala.

20.12.2020 4 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Příjemná oddechová. Četla jsem už ale lepší romantické knihy, proto za mě takový průměr.

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

i přes to, že detektivky úplně nemusím, můžu říct, že mě příběh bavil a vraha jsem do poslední stránky neodhadla.

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Tato kniha mě opravdu překvapila. Ten námět byl velmi originální a celý příběh mě velmi bavil a zajímalo mě, co bude dál. Jsem opravdu nadšená a vřele doporučuji!

03.10.2020 4 z 5

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

Detektivky asi nebudou úplně můj šálek kávy, protože mě to moc nebavilo. Poměrně velkým plusem pro mě bylo, že se tam stalo více vražd.

26.09.2020 3 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Ze začátku mě to moc nechytlo a přišlo mi to takové nudnější, ale jakmile Zorie s Lennonem odjeli campovat, začalo mě to bavit o hodně víc. Lennona jsem si opravdu oblíbila a ani Zorie mi nebyla nesympatická. Strašně moc se mi líbil ten nápad s campováním a celou knížku jsem si opravdu užívala.

05.09.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Třetí díl byl skvělý, líbil se mi dokonce skoro stejně jako první díl, který byl podle mě naprosto úžasný. Isaaca i Sawyer jsem si opravdu oblíbila a jejich příběh jsem hltala plnými doušky. Na konci jsem ale bohužel měla pocit, že knížce k dokonalosti něco chybělo, a proto hodnotím 4,5*.

05.09.2020 5 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Anna ze Zeleného domu se mi opravdu líbila, ale nebyla moc čtivá a také mě trochu otravovaly dlouhatánské odstavce Anniných řečí. Mně se to opravdu nechtělo číst a když jsem viděla, že to pokrývá dvě a více stránek, vždy jsem si nešťastně povzdechla.

18.08.2020 3 z 5

Hamlet, králevic dánský Hamlet, králevic dánský William Shakespeare

Ze začátku mě to moc nechytlo, ale potom mě to začalo bavit a líbilo se mi to.

02.08.2020 3 z 5

Síla přílivu Síla přílivu Tanya Stewner

Čtvrtý díl se mi zatím líbil úplně nejvíc. Opravdu mě bavilo číst o tom, jaká dobrodružství Alfa cru zažívá. Opravdu velmi jednoduché čtení, které mi o prázdninách přišlo vhod. Nemůžu se dočkat, až vyjde 5. díl, protože mě opravdu hodně zajímá, jak to s Aleou a jejími kamarády bude dál.

15.07.2020 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Bohužel musím hodnotit jen 3*, protože mi kniha nedala žádné nové informace a nebyl tam ani žádný zvrat. Je pravda, že jsem si zase ráda přečetla něco o Rhysandovi, ale podle mě je tato kniha naprosto zbytečná.

05.06.2020 3 z 5