Verunka926 Verunka926 komentáře u knih

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Kniha byla velmi čtivá a děj byl také zajímavý. Čekala jsem, že příběh bude chronologický a ne složen ze vzpomínek a vyprávění, ale ve výsledku jsem celkem spokojená.

29.05.2021 3 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Fajn čtení, ale nebyl to úplně můj šálek kávy.

09.05.2021 2 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Tato kniha byla opravdu velmi děsivá. O to více, když vím, že je napsaná podle skutečné události. Je neuvěřitelné, že si tímto některé děti procházejí.

19.03.2021 3 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Ačkoli zde moc akce oproti předchozím dílům nebylo, příběh jsem si stejně velmi užila a těším se na pokračování. Willa, Halta, Horáce i Evanlyn jsem si moc oblíbila a doufám, že se opět brzy setkají.

13.03.2021 3 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Já nevím, všichni to tady vychvalují, ale mně se to prostě tolik nelíbilo. Konec mě překvapil, ale to je asi všechno. Díky bohu, že se kniha četla rychle, ale i tak mi vadilo neustálé opakování frází. Za mě zklamání a pokud hledáte něco z prostředí koncentračních táborů, rozhodně existují lepší knihy.

12.03.2021 3 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Čtení jsem dlouho odkládala, což teď zpětně vůbec nechápu, protože příběh mě chytl od první stránky a nepustil, dokud jsem nebyla na konci. Ačkoli byl příběh psaný jednoduše a je určen spíše pro mladší čtenáře, já jsem si ho užila a ihned se pouštím do dalšího dílu.

05.03.2021 4 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Ze začátku jsem byla rozpačitá a moc jsem nechápala, co ostatní na této knize vidí, ale potom se to rozjelo a mě to začalo neskutečně bavit. Našla jsem zde i nějaké pěkné myšlenky, takže určitě další plus. S Nealem Shustermanem jsem určitě ještě neskončila a ráda bych si přečetla i jeho další knihy - Bez šance, Smrtka.

05.03.2021 4 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Já knihy od Sarah J. Maas miluji a ani tento závěrečný díl série Skleněný trůn pro mě nebyl zklamáním. Celou tuto sérii vám moc doporučuji!

20.12.2020 5 z 5

Poselství deště Poselství deště Tanya Stewner

Příjemné čtení. Příběh mě bavil. Co mě ale naštvalo, byl konec. Kdo má vydržet to čekání na další díl, když to skončilo tak špatně?!

20.12.2020 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Je to opravdu moc pěkná knížka, ale mě nenadchla tak moc jako ostatní. Čtivá ale byla, to popřít nemůžu.

15.08.2020 3 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Zprvu jsem se trochu obávala, že mě kniha nebude bavit. Wesleyho jsem si ale opravdu oblíbila a hlavní postava Bianca mě někdy sice trošku štvala, ale i přesto jsem ji měla celkem ráda. Pokud hledáte nějakou oddechovou knížku na léto, Otka je přímo pro vás.

14.08.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, ale bohužel jsem první viděla film, a proto mě tam toho moc nepřekvapilo. I přesto to ale bylo velmi dobré čtení a líbilo se mi dobrodružství, které Bilbo zažíval.

08.08.2020 4 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Zpočátku jsem se obávala, že mě příběh Gideona nebude bavit, ale do příběhu jsem se začetla a mrzelo mě, že Poskvrněná koruna byla tak krátká. Příběh Eastona mě ze začátku moc nebavil, protože jsem měla pocit, že čtu o úplně jiné osobě, než která se objevovala v prvních třech dílech. Poté se to ale zlepšilo a já jsem příběh Eastona a Hartley hltala plnými doušky. Rozhodně doporučuji si celou sérii přečíst, protože vážně stojí za to.

28.06.2020 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tenhle díl se mi opravdu líbil, možná i proto, že celá kniha nebyla jen o vztahu Elly a Reeda, ale řešila se zde i záhada v podobě trestného činu. Asi by ze mě dobrý detektiv nebyl, protože já jsem viníka do posledních stránek neodhadla. Navzdory tomu, že rodina Royalů je taková podivná, jsem si je všechny zamilovala a nejvíce Reeda a Eastona.

21.06.2020 4 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

Začátek mě hodně bavil a užívala jsem si každou stránku.Potom mě už čtení nebavilo tolik jako předtím, ale stále to bylo dobré. Cítila jsem ale celkem zklamání, protože jsem od této knihy čekala něco víc...Pocit zklamání ale zmizel stejně rychle, jako se objevil, protože konec vše vynahradil! Černooká byla můj první YA thriller a rozhodně ne poslední.

06.06.2020 4 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Knížka byla velmi pěkně napsaná a určitě by si ji měl přečíst, co největší počet lidí. Nechápu, proč jsem čtení tak dlouho odkládala.

05.04.2020 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Kniha se četla poměrně dobře, ale příběh mě moc neoslovil, a proto mě čtení nebavilo.

11.03.2020 2 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Moc pěkný komiks. Ve většině situacích jsem se viděla.

25.02.2020 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Naprostá krása!

20.08.2019 5 z 5