veronikahessy veronikahessy komentáře u knih

Oranžová je nová černá - Můj rok v ženské věznici Oranžová je nová černá - Můj rok v ženské věznici Piper Kerman

Kniha nebyla špatná, ale čekala jsem , že tam bude víc rozebrán vztah Piper a ,,Alex", tak jako seriálu. Možná jsem zhýčkaná :)

12.06.2023 3 z 5

Divoký kůň Divoký kůň Bonnie Bryant

(SPOILER) V této knize se mi líbilo, jak Stefi dokázala obětovat svou potřebu mít vlastního koně pro Balonovo pohodlí. Uznala, že pro něj bude lepší žít v prostředí, které je mu přirozené a ona ho může kdykoliv navštívit.

10.02.2023 5 z 5

Aspergerka - Posila pro ženy s Aspergerovým syndromem Aspergerka - Posila pro ženy s Aspergerovým syndromem Rudy Simone

Lituji, že jsem knihu neobjevila dříve. Aspergerův syndrom nemám diagnostikovany, ale některé příznaky se u mě objevují. Díky téhle knize vím, že v tom nejsem sama, obsahuje výpovědi reálných žen.

28.10.2022 5 z 5

Radost z pozorování ptáků v lese Radost z pozorování ptáků v lese Klaus Nottmeyer

Je to moc krásná kniha, velice poučná i pro ty, co neplánují cíleně čekat v přírodě na jednotlivé ptáky.
U každého zástupce je nějaká zajímavost, dozvěděla jsem se plno nového a líbily se mi i kapitoly o ochraně lesa.
Jsou tu i nádherné fotografie.

26.10.2022

Měsíc v sedle Měsíc v sedle Lauren St John

Na knihu jsem narazila na internetových stránkách antikvariátu 11, když jsem hledala příběhy o koních. Mohla by být klidně delší, jelikož se mi dost líbila :) Pokud milujete koně, je to kniha pro vás :-)

11.04.2019 5 z 5

Lidé na křižovatce Lidé na křižovatce Marie Pujmanová

Knihu si původně koupil můj manžel v antikvariátu,ale já jsem jí chtěla taky dát šanci. Četla jsem už totiž Pacientku doktora Hegla, která se mi líbila. U této knihy to byl bohužel opak, při čtení jsem se nudila, nějak mě to téma neoslovilo.

17.12.2018 odpad!

Pacientka doktora Hegla Pacientka doktora Hegla Marie Pujmanová

Tak tahle kniha mě přímo dostala. Do děje jsem se začetla už od první stránky a knihu přečetla za 2 odpoledne. Ačkoli autorka pochází z minulého století, téma je aktuální i v dnešní době. Do poslední chvíle jsem netušila, co se s Karlou a Járou stane a bavilo mě představovat si různé konce. Kniha se líbila i mému manželovi, ale já bych ji doporučila spíše ženám.

21.10.2018 5 z 5

Dravý proud Dravý proud Angela Dorsey

Dojemné :) Přestože už je kniha nejspíš mimo mou věkovou skupinu, neubránila jsem se slzám :)

04.09.2018 4 z 5

Kamarádky Kamarádky Bonnie Bryant

Tuto sérii jsem četla někdy na druhém stupni základky,na první pohled mne upoutala obálka,protože mám strašně ráda koně. Knihy se mi četly rychle a dobře.

07.11.2017 2 z 5

English Is Not Easy English Is Not Easy Luci Gutiérrez

Kniha je dobrá pro zasmáti a názornou ukázku slovíček (formou obrázků). Kdybych s angličtinou začínala, tak se z ní nic nenaučím, lépe se mi pracuje s tabulkami.

27.08.2023 2 z 5

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Kniha má krásnou obálku, ale našla jsem v ní pravopisné chyby a překlepy (jak už tady bylo zmíněno). Taky bych ji doporučila mladším ročníkům.

21.04.2023 2 z 5

Námořník Pepík a opička Rrra Námořník Pepík a opička Rrra Antonín Zhoř

Krásná kniha o přátelství se zvířaty, určitě by se líbila i dospělým .

15.03.2023 5 z 5

Dlouhé noci v cizím světě Dlouhé noci v cizím světě Annie DeWitt

S knihou jsem se trápila, nedočetla jsem ji.

09.01.2023

Vnitřní moudrost Vnitřní moudrost Louise L. Hay

Kniha mě moc neoslovila, myšlenky jsou na mě takové až moc ezotericke.

02.12.2022 2 z 5

Nečekané přátelství Nečekané přátelství Chloe Ryder

Knížka určitě potěší každou malou milovnici koní - dokonce i já v dospělosti bych si přála umět mluvit se zvířaty. Jednu hvězdičku jsem ubrala za konec, přišel mi takový useklý - ráda bych si dále početla o tom , jak se našly všechny podkovy-

03.08.2022 4 z 5

Konečně mám koně Konečně mám koně Melinda Folse

Jsem o dost mladší než autorka knihy, proto mě její příběh dostatečně nezaujal. Líbily se mi ale rady, jak poznat správného koně , jak vybrat vhodné ustájení, krmení... ty jsem si přepsala a třeba se jednou budou hodit :)

08.05.2021 3 z 5

Základy obecné zootechniky Základy obecné zootechniky Ivan Majzlík

Velice poutavé.

17.01.2021 5 z 5

Taladin Taladin Pamela Kavanagh

Pěkná oddechova knížka.:) Bude spíš pro děti, ale mně na chvíli pomohla zapomenout na blížící se zkouskove. A kun Mily mi byl sympatický:)

25.12.2020 5 z 5

Anita a koně Anita a koně Lise Gast

Díky téhle knížce jsem překonala jednu ze čtecích krizí, moc mě bavila:)

26.09.2020 5 z 5

Nespoutaná duše Nespoutaná duše Angela Dorsey

Moc milé,konec zahřeje u srdce :)

05.07.2020 5 z 5