veronika9700 veronika9700 komentáře u knih

...a naposled konvalinky ...a naposled konvalinky Jarmila Pospíšilová

Na tuto knihu jsem se hodně těšila a dlouho byla na mém seznamu. Bohužel jsem od ni čekala více. Zpočátku jsem se nemohla začíst a pak jsem měla pocit ze je v knize tak nějak od všeho něco, ale bohužel nic z témat knihy nejde tak úplně do hloubky. Přímé řeči byly na můj vkus až moc strohé. Celou knihu jsem čekala na nějaký “wow” moment, na něco nečekaného, ale to se bohužel nestalo. Jak už psal někdo v komentářích, nakonec jsem z toho měla dojem jako bych četla něčí slohovou práci a je mi jasné že za týden, už nebudu vědět o co v knize šlo.

28.08.2021 2 z 5

Tři dámy na zhubnutí Tři dámy na zhubnutí Lucy Diamond (p)

Milá oddechová knížk. Pro někoho kdo čte rád romány a knihy bez nějaké větší zápletky nebo zvratu. Předvídatelný konec ale přesto pěkná, klidná kniha.

08.05.2019 4 z 5

Zázrak Zázrak Emma Donoghue

Mrzí mě že je začátek knihy tak pomalý a čtenáře se podle mého názoru nemůže nijak dotknout. Do čtení knihy jsem se tak vážně musela nutit. Lib mi byla ze začátku tak nesympatická že jsem měla kolikrát chuť knihu ani nedocitat. Ještě že se tak nestalo a já knihu dočetla. Zhruba ve 3/4 knihy váe příběh chytne rozjede se zápletka a vy už si jen užíváte strhující příběh, který vás pustí až v epilogu.
______________________________________________
Knihu si přečtěte, začátkem se nenechte odradit, Lib bude nakonec vážně sympatická , i přes to jak moc se to na začátku zda nereálné.
3 * za nucení se do čtení že začátku knihy.

26.02.2019 3 z 5

Velké milostné příběhy Velké milostné příběhy Barbara Wood

Kniha získává jako celek pouze 2 hvězdičky a to jenom díky B. Woodové, kdyby povídku vydala jako samostatnou knihu udělala by lépe. Její povídka byla jediná zajímavá, napínavá a prostě skvělá, ostatní jsem už ani nedočetla do konce.

16.02.2019 2 z 5