veronika8042 veronika8042 komentáře u knih

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Příběh se mi líbil, když jsem si přečetla o čem kniha je, tak jsem se těšila, jak to bude plynout, a co se bude dít. Nakonec jsem dostala úplně jiný příběh, který měl jinou tématiku . Co bude za 5 let, se vlastně vyjádřila jen v pár kapitolách, což je škoda. Myslela jsem, že se to rozvine jinak, nakonec to byla kniha o přátelství na život a na smrt. Takové odpočinkové čtení.

02.06.2021 4 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Perfektní příběh! Všechno dokonale propracované, začátek sice neměl moc rychlý rozjezd, ale pak jsem četla dál a dál. Jsem nakonec ráda, že to dopadlo, tak jak dopadlo. Nedělalo mi úplně dobře, když malé dítě mělo na těle modřiny, byla jsem z toho taková v rozpacích . Takže jsem nadšená z konce, jak dopadl. Hodnotím knihu velmi kladně.

01.03.2021 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Autorka je pro mě TOP a TOP zůstane. Mám všechny její knihy přečtené. Vyhovuje mi její styl psaní, čte se to hladce.
Tento příběh je jeden ze slabších. Nebudu srovnávat s knihou Než jsem tě poznala, protože tohle si kniha nezaslouží.
Tuhle knihu jsem brala jako prvotinu, takže jsem byla hodně shovívavá. Na to, že to byla její první knížka, tak můžu jenom podotknout, že má talent. Tahle kniha byla slabší, to ano, ale nebyla úplně nejhorší.

22.10.2020 3 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Velmi napinave napsané, jen mě překvapilo, že vraha jsem znala od poloviny. Ale i tak to bylo velmi dobre pocteni.

20.11.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velmi povedená kniha. Kniha se četla sama. Rozhodně se vrhnu na další díly od autora.

18.11.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha perfektní. Přečtena v letadle. Už druhá kniha od autorky, takže pridávám k oblíbeným.

14.11.2019 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Velmi povedená kniha! Styl psaní mi perfektně sedl, kniha se četla sama. Dokázala jsem se vcítit do hlavních postav a někdy jsem si říkala "To jako vážně?" V některých částech mě pěkně mrazilo, prožitek z knihy vynikající!

17.04.2019 5 z 5

Harry Potter a Kameň mudrcov Harry Potter a Kameň mudrcov J. K. Rowling (p)

Harry je prostě legenda. Všechny díly přečtené.

21.01.2019 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Perfektní pokračování prvního dílu. Konec prvníh dílu jsem celý probrečela a tohle pokračování nebylo jiné.
Přiznávám, že bylo poněkud depresivní, ale kdo by se tak necítil, kdyby ztratil druhou polovičku. Vcítila jsem se do hlavní postavy.
Při čtení vystřídání emocí, za mě perfektní! Rozhodně si někdy přečtu ještě jednou.
Moc děkuji této autorce za všechny její napsané knihy, jelikož jsou úžasné! :)

22.10.2018 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Velmi povedená knížka, lehce se četla. Začetla jsem se hned od první stránky. Celá kniha mě bavila.
Příběh Lou je pro mě velmi poutavá, během knihy i nějaká kapka ukápla. Velmi kladně hodnotím.
Na chvíli jsem si i já připadala jako bych já sama byla v New Yorku, super!

22.10.2018 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Knížka přečtená velmi rychle. Spisovatelka píše čtivě. Super, vrhám se na další díl

08.02.2022 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Knížka se mi líbí, celá série je super, protože víte, že to skončí dobře. Je to na udržení skvělé nálady, naprostá oddechovka.
Velmi se mi líbí téma - zakázaná láska. Nolan je od prvního písmenka velmi sympatický, krásně vyobrazený, že bych ho chtěla i já. Dokonce i Everly byla sympatická, chytrá.
V knize byl i hezky vyobrazený Blake, takže se těším na další díl, který bude o něm.

29.07.2021 4 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Moje první knížka od této autorky. Do knihy jsem se pustila, protože jsem z oboru a byla jsem zvědavá, jak to spisovatelka pojme.
Příběh nic moc. Hrdina nebyl úplný sympaťák, rodina vykreslená moc hezky. Autorka píše velmi čtivě a to je asi jediný důvod, proč jsem to dočetla. Jen mě mrzí, že u této knihy se žádný wow efekt neděl, škoda.
Navíc mě překvapilo, jak někdo může tuto knihu označit jako oddechovku. Pro mě to vůbec oddechové nebylo, spíše takové frustrující.

14.05.2021 2 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Nenadchne a ani neurazi. Přečteno na jeden zátah. Sympatické krátké kapitoly, ctive napsáno. Na konci hezky vysvětleno. Taková odpocinkova kniha, čekala jsem více duchovna, moc jsem se nebala.

11.04.2021 4 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Moje první kniha od této autorky, budu přemýšlet, zda si přečtu další.
Kniha se mi celou dobu táhla, když jsem knihu odložila, tak jsem neměla pocit, že bych chtěla pokračovat. Další hvězdy přidávám, protože byl skvělý. Nečekaný, takže nakonec hodnotím kladně.

06.04.2021 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Na prvotinu to nebylo špatné. Začátek nebyl úplně poutavý, ale pak se to hezky rozjelo, že jsem tu knihu musela dočíst.
Konec jsem teda vůbec nečekala, takže wau efekt tam byl.
Nemůžu dát víc hvězdiček, protože momentálně vychází plno knížek tohoto žánru, které jsou daleko lepší než tato kniha.

13.04.2020 3 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Tak já nevím. Cekala jsem něco jiného. Hlavně mi přišla cela kniha taková nerealna. Nejde proste se vcítit do osoby, která není sympatická a vůbec nechápu proč ji všechno prochází. Za me ne. Pohádka možná hezká, ale já se do druhého dilu nedam.

24.03.2020 1 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Ještě jsem nečetla knihu s takovou tématikou, dostala jsem se k ní náhodou a můžu říct, že nelituji. Velmi zajimavé téma s trochou i romantiky. Pasáže s Devlinem jsem hltala. Rozhodně budu číst další knihy od této autorky.

10.03.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Velmi pohodové čtení. Není to kniha, co když odlozite, tak na ni myslíte. U téhle knihy jsem v půlce ztratila smysl ji číst, neměla jsem pocit, že musím vědět, jak dopadne, takže jsem ji přečetla jen z principu, že mi ji bylo líto ji nedocist. Vracet se k ní už nebudu.

13.02.2020 1 z 5

Neandrtálka hledá člověka Neandrtálka hledá člověka Penny Reid

Tak tohle byla perfektní oddechovka! Ze začátku mi to přišlo, že je to podobné Bridget, ale pak to bylo o hodne lepší. Přesně takovou knihu jsem na dovolené přečíst potřebovala.
Až se bojím vrhnout do dalšího dílu, abych nebyla zklamaná.

20.11.2019 5 z 5