veronika3141 veronika3141 komentáře u knih

Zlatíčka Zlatíčka Melanie Golding

Nevim co si o knizce myslet,scifi,horor ,neco ve stylu strasidelnych pohadek?Mozna to ma ve ctenari neco zanechat ,ale netusim co,ze by strach o deti,z neznama…kniha nebyla uplne muj salek caje …a to jsem se na ni tesila

19.06.2022 2 z 5

Duše mrtvých nemluví Duše mrtvých nemluví Roxann Hill

Rada ctu knihy od Roxann tahle byla prectena jednim dechem a tesim se na dalsi dil :)

01.05.2022 5 z 5

Nelži mi Nelži mi A. V. Geiger

Pribeh se tak nejak vlekl a zaujal me az po zhruba pulce ,za me kniha neni spatna,ale cekala jsem asi neco vic.

18.03.2020 3 z 5

Rivalka Rivalka Charlotte Duckworth

Zacatek byl pro me nezazivny musela jsem se kopat abych cetla dal ,ale nakonec docteno ,zajimavy teda alespon pro me konec .hodnotim. 3-4

14.02.2020 3 z 5

Budu správně mluvit - Chodíme na logopedii Budu správně mluvit - Chodíme na logopedii Dana Kutálková

Krasne napsána kniha,doporucuji precist pokud ma Vase dite problem s reci jako nasi synove.Pomuze pochopit nejen to jsk se cítí,ale hlavne jak pracuje logoped a ze ne vzdy jsou nase dotazy přiměřeně.

02.09.2019 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Knizka se pekne cetla,ale cekala jsem ,ze se zjisti,rozuzli z ceho prameni Hanino chovani.Nic mene konec byl zajimavy.

30.06.2019 2 z 5

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Zajimava kniha a napinava krimi od Finche,pekne se cte a zajimavy dej ,uz se tesim na posledni Klub zabijaku,za me Znesvetitele doporucuji :)

01.01.2019 5 z 5

Stalkeři Stalkeři Paul Finch

Za me pekna knizka,dobra detektivka a tesim se az si prectu dalsi dil.Paul Finch pise dle me pekne knihy plnd napeti a je ted mym oblibenym spisovatelem.

22.11.2017 5 z 5