Vendy1993 Vendy1993 komentáře u knih

Určitě se mi víc líbil první díl, tento mi přišel trošku zdlouhavý. Ale jak známe Bridget tak i zde prožívá plno trapasů, přešlapů a humorných situací :) bylo zajímavé sledovat rozdíly kniha vs film. Ale suma sumárum knihu opět mohu doporučit jako odpočinkovou a pro zasmání :)

03.05.2024 4 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Je jedna věc, která se mi na téhle knize líbí....je z pohledu chlapa...nečetla jsem zatím moc erotických knih, které by byly mužským vyprávěním a musím říct, že se mi to asi i líbí víc než když příběh vypráví žena.

Jinak tento příběh mi přijde trošku jako každá druhá kniha ale ono taky co byste pořád chtěli vymýšlet že? ;)

Takže za mě jen jedna hvězda dolů, jinak super čtení.

21.02.2024 4 z 5

Věž Věž Skye Warren

Nemůžu si pomoct, ale mě se to prostě líbilo. Líbil se mi celý děj a i to jaký to mělo gradaci i spád. Ten konec byl pěkně hustej.

19.01.2024 5 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Přečteno jedním dechem. Absolutně mě dostal příběh Avery, příběh Gabriela, to jak byl popsaný, to jak se choval on i ona...skvělý

18.01.2024 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Myslím, že jde o celkem povedený konec série. Aby to nebylo úplně jen romantické tak autorka přidala trochu dramatu, ale nakonec se mi líbilo jak propojila všechny knihy skrze postavy.

29.09.2023 4 z 5

Samec Samec Alice Clayton

tak tohle byl za mě nejslabší díl série (zatím, chybí mi přečíst poslední díl)...vůbec jsem se do toho nemohla dostat, to popisování všeho možného přes pomalu dvě strany tomu vůbec nepřidalo a celkově mě to moc nebavilo :(

29.09.2023 2 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Těšila jsem se na pokračování Nabíječe a Košilky a musím říct, že mě to i tentokrát moc bavilo, i když první díl byl podle mě o trošku lepší.

22.09.2023 4 z 5

Tolkienovi hrdinové Tolkienovi hrdinové David Day

Nádherné desky, nádherné ilustrace a velmi dobře sepsané informace o hrdinech Středozemě (Ardy)...myslím, že celou sérii by si měl mít každý fanoušek Tolkiena alespoň jednou přečíst ;)

15.05.2023 5 z 5

Tolkienovy bitvy Tolkienovy bitvy David Day

Další krásná knížka o J.R.R.Tolkienovi a Středozemi. Jsem uchvácena tím jak knížka vypadá, jakou má vazbu a jaké krásné ilustrace zde jsou. Jsem ráda, že někdo tak hezky a zároveň jednoduše (aby celému tématu každý rozuměl) popisuje dějiny Středozemě.

29.03.2023 5 z 5

Javorové listí Javorové listí Vasyl Stefanyk

Velmi krásné a velmi smutné povídky. Je pravda, že jsou napsané postaru (jiná mluva) a trošku jsem kvůli tomu měla problém a trvalo mi to celé déle než normálně, ale to je jen drobnost.
Je to celé takové hodně smutné a i dost depresivní, kolikrát se mi chtělo až brečet, ale udělalo to na mě nakonec dobrý dojem.
Je ale pravda, že nebýt čtenářské výzvy, tak bych asi v životě tuto knížku nečetla....a o dost bych přišla.

09.03.2023 4 z 5

Pozlacené Pozlacené Namina Forna

Zase další YA fantasy, které mě moc bavilo. Bylo tam tolik WTF momentů, že jsem až do konce knihy byla napjatá, co se ještě může stát. To se mi na knihách líbí. Nenechají čtenáře ani na chvilku si oddechnout, nutí ho číst dál.

18.02.2023 5 z 5

Tolkienův atlas Tolkienův atlas David Day

Skvělá, i když neautorizovaná, kniha o dějinách Ardy čili Středozemě...velmi kladně hodnotím krásné ilustrace, které knize přidávají na hodnotě i dobře zapadají do vysvětlení celého děje....opravdu doporučuji pro všechny fanoušky Tolkiena. Nemusíte být úplně znalí všech knih, stačí pokud máte přečteného Pána prstenů a tato kniha vám kompletně výplní mezery.

31.12.2022 5 z 5

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

tak tady se asi musím omluvit všem, kdo psal recenze přede mnou...sice je ve správném pořadí čtvrtá, ale já jí četla jako předposlední...bohužel se mi tento díl ale vůbec nelíbil, přečetla jsem to jen abych to už měla za sebou. Vůbec jsem se do toho nemohla dostat :(

04.01.2022 2 z 5

George Lucas: Život stvořitele Star Wars George Lucas: Život stvořitele Star Wars Brian Jay Jones

Mám George Lucase moc ráda, i všechny jeho filmy....a dozvěděla jsem se spoustu zajímavostí za které mu celý filmový průmysl musí líbat nohy....ale bože...ta knížka je taaaak moc popisná :( měla jsem kolikrát velký problém udržet koncentraci :( ale asi to tak musí být když píšete o životě a tvorbě jednoho z největších režisérů v historii

01.06.2021 3 z 5

Dopis pro krále Dopis pro krále Tonke Dragt

příběh se mi líbil, mám ráda takový druh vyprávění a příběhů a navíc se to krásně a celkem i rychle čte ;)

01.06.2021 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

já hodnocení tentokrát nedávám....jsem totiž ostuda....četla jsem to jen jednou kvůli maturitě a jaksi za těch 9 let jsem zapomněla ,,vo co gou"....takže si to budu muset přečíst znova a pak poupravím komentář a přidám hodnocení ;) jen vím, že se mi ta knížka líbila a že jsem byla smutná z toho konce ale jinak si děj už nepamatuju...jen ten konec :(

31.05.2021 3 z 5

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

Dobrá knížka, jelikož jsem nejprve viděla film tak jsem se bála jak to bude s knihou ale musím říct že knížka stejně dobrá jako film nebo obráceně ;)

20.05.2021 3 z 5

Pred nami Pred nami Anna Todd

Celkem ok...i pár nových informací o postavách... četlo se to celkem dobře

30.03.2021 3 z 5

Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Dominik Landsman

opět skvěle napsané a velmi jsem se pobavila ;)

09.02.2021 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

no a závěr....z pana Greye se stal manžel a zdá se, že i když je tam sexu stále dost a dost....je poznat, že je jiný....úplně nevím jestli je to dobře....Ana je skoro furt stejná (ve filmu jí akorát přidají sebevědomí tím, že jí líp obléknou....co to jako má být?), takže mi přijde nefér, že pan Grey se tolik změnil....njn...láska dělá divy zdá se....

08.02.2021 2 z 5