ve.rena ve.rena komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

První díl tohoto autora mě fakt dostal. Takže ho dávám do oblíbených a jdu na další díl.

29.11.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Přečteno, opět super detektivka, jdu na další díl.

27.08.2022 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Opět strhující příběh, až děsivý. Čtu od autora tyto knihy vždy se zadrženým dechem.

28.03.2020 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Moc se mi líbila myšlenka vyřešit případy z minulosti. A divila jsem se, že ta žena mohla přežít. Styl psaní byl skvělý a určitě si přečtu další díly tohoto autora. Též jsem viděla zfilmováno a nemělo to chybu. Kdo má rád krimi, určitě doporučuji.

30.06.2020 3 z 5

Půlnoční linka Půlnoční linka Lee Child

Další díl Reachera co se mi moc líbil. Jeho vyšetřování je vždy o krok dopředu před zločinci, myslí mu to, spoléhá na své instinkty. Je to super série, těším se na další díly.

04.10.2019 5 z 5

Spravedlnost Spravedlnost Lee Child

Můj oblíbený hrdina, voják každým coulem, jeho příběhy hltám velkými doušky a vždy čekám netrpělivě na další díl.

09.11.2020 5 z 5

Smrtící kalich Smrtící kalich J. D. Robb (p)

Další díl Dallasové mě velice bavil. Vždy se těším na ten její břitký humor, i když v tomto díle toho moc nebylo.

06.11.2019 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Líbí se mi knihy co se týkají ranče, zvířat a romantiky.

15.09.2019 5 z 5

Jatka Jatka Lee Child

První díl - Jack Reacher mě dostal a pokračování si nenechám ujít.

27.07.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

25.03.2023 4 z 5

Kniha byla pěkná a i film.

20.11.2020 5 z 5

Večerní škola Večerní škola Lee Child

Tenhle díl jsem četla v angličtině a pak v češtině, trochu se to rozcházelo v některých pasážích, ale budiž, pro českého čtenáře by to zřejmě bylo složitější co se týče angl. projevu. Mají tak vše odlišné, že nakonec to v podstatě je v pořádku. A co se týče Jacka víc se mi líbí díly kdy jen tak jde kamkoliv a narazí na nějaký problém a nedá mu to a musí se do toho zaplést a vyřešit. Je prostě svůj....kdežto tady byl do toho natlačen.

10.10.2019 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Pořád mě tento styl baví a jsem ráda, že jsem na tohoto spisovatele narazila. Nehledě jeho knihy byly zfilmovány a člověk si udělal i takovou představu, kdy film se povedl dle knihy.

18.10.2020 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

25.03.2023 4 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Další díl se mi líbil, bavila mě i linie scény s Xcorem a Laylou. Těším se na další pokračování.

12.02.2023 5 z 5

Zemřeš v další kapitole Zemřeš v další kapitole J. D. Robb (p)

Všechny díly o Evě Dallasové jsou skvělé. Od prvního dílu mě dostalo její vyšetřování, seznámení s Rourkem až po společné cestě životem, nádhera.

27.07.2019 5 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward