Valenis Valenis komentáře u knih

Nástroje titánů Nástroje titánů Timothy Ferriss

Zajímavé čtení. První část o s názvem Zdraví nebyla nic pro mě. Bylo to hodně o posilování, suplemantaci výživovými doplňky a podobně, což mě nezajímá. Ale v části Bohatí i Moudří jsem se dozvěděla zajímavé informace a čtení rozhodně nebylo ztraceným časem. Kniha je opravdu tlustá a těžká, v posteli z ní trochu bolí ruka.

20.10.2018 4 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Knihu jsem dostala na Vánoce. Poezii normálně nečtu a nečekala jsem, že by se mi líbila, nikdy předtím jsem o knize neslyšela. Básně jsou krátké, takže knihu přečtete dost rychle. První kapitola na mě byla dost drsná, ostatní mi byly tématicky víc blízké. Zpracování i básně se mi k mému překvapení líbily a knihu jsem přečetla celou. Mám ráda, když básně nejsou jen 100% abstraktno, ale obsahují i příběh, kterého se dá držet. A právě tak je to v knize od Rupi Kaur.

20.01.2018 5 z 5

Mlok 2017 Mlok 2017 * antologie

Tento Mlok opravdu stojí za přečtení. Byla jsem úplně nadšená z toho, jak tito začínající (velká většina z nich zatím nepublikovala vlastní román) spisovatelé píší. Rozhodně to nejsou žádní amatéři, ale velmi zruční povídkáři. Nejvíc mě oslovily texty: Hlístnatec, Poslední šaman na Viljuji, Cizinec a Dům s Erínyemi.

06.10.2017 5 z 5

Dešťová hůl Dešťová hůl Jiří Hájíček

Poutavé a příjemné čtení. Dešťová hůl si mě opravdu získala. Hájíček "obsadil" velmi zajímavé postavy, které jsem si hned oblíbila a hlavně mi připravaly naprosto uvěřitelné. Nikdy by mě nenapadalo, že čtení o pozemkových tahanicích může být tak zajímavé.

06.08.2017 5 z 5