tom24165 tom24165 komentáře u knih

Perský květ Perský květ Mon Coucou

Naprosto skvěle zpracováný příběh. Od začátku do konce to bylo zajímavé a napínavé. Člověk se nemůže vůbec odtrhnout. Moc už se těším na další díly, které doufám přijdou brzy.

20.02.2023 5 z 5

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon Coucou

Náhodou tento příběh je velmi dobře napsaný. Postavy dobře popsané. Četlo se mi to jedna radost.

01.01.2023 5 z 5

Adventní kalendář Adventní kalendář Jana Slaninová

Tak tahle kniha je naprostá pecka. Určitě ji doporučuji ke koupi.

19.11.2022 5 z 5

Kamarád na sex Kamarád na sex Emma K. Morris

Tak tohle bylo upřímně řečeno hrozné. Čtením jsem ztratil svůj drahocenný čas, který jsem mohl věnovat něčemu nebo někomu jinému.

13.09.2022 odpad!

Spoutej mě Spoutej mě Hope Marks

(SPOILER) Spoutej mě je naprosto úžasná kniha od skvělé začínající autorky. Je to hezky zpracovaný příběh a postavy jsou dobře popsané. Nejméně jsem měl rád Austina, ten mi lezl na nervy od samého začátku a svůj konečný osud si zasloužil. Naopak Bradley byl miláček, ačkoliv jsem si v jednu chvíli myslel, že vážně Lauru opustil a jsem opravdu rád, že se to vysvětlilo a všechno dopadlo dobře. Těším se na další knihy autorky, protože je opravdu vidět, že psát umí.

05.04.2023 5 z 5

Sicilský polibek Sicilský polibek Mon Coucou

Stejně jako 1. díl je i tato kniha napsaná naprosto úžasně. Od první stránky až do konce se od ní člověk nemůže odtrhnout. Již se moc těším na další díl, který snad přijde brzy a rozhodně doporučuji k přečtení.

21.04.2023 5 z 5

Hotel času Hotel času Emilly Ross

Hotel času je dobře napsaný horor od nadějné české autorky, od něhož se nedokážete odtrhnout. Ačkoliv číst ho v noci není skutečně dobrý nápad, autorka popsala atmosféru skutečně výborně, takže člověku běhá mráz po zádech a bojí se. Nebudu prozrazovat, jak to dopadne, ale myslím, že konec k tomu vážně sedí. Místy, zvlášť u dvou scének jsem si i pobrečel. A Roman mě tam neskutečně rozčiloval, takový hajzl. Upřímně doufám, že jednou tato kniha vyjde i tištěná, zaslouží si to.

27.05.2023 5 z 5

Odstíny náhody Odstíny náhody Jenny Naomi (p)

Tento příběh, který napsala začínají česká autorka je velmi pěkný a hezky propracovaný, postavy jsou uvěřitelné. Osobně jsem si nejvíc oblíbil postavu Argiho. Sám mám rád muže a proto můžu říct, že má toto téma velmi skvěle zpracované a zřejmě si o tom i něco nastudovala. Příběh jsem přečetl za jeden den, protože jsem se od něj nemohl vůbec odtrhnout. Rozhodně se těším na její další příběhy, které jak vím už chystá a opět budou s LGBT tématikou.

25.03.2023 5 z 5

V mlze V mlze Vanda Tomasová

Tak takhle kniha je úžasná a napinává. Velmi mě nadchla, už se moc těším na pokračování.

23.12.2022 5 z 5

Bouře v našich srdcích Bouře v našich srdcích Jenny Naomi (p)

(SPOILER) Tuto knížku jsem měl příležitost betovat a nemohl jsem se dočkat, až vyjde. Je to naprosto skvělý příběh, který vás uchvátí od první stránky a Kemala si stoprocentně zamilujete. Sice Dominika nezískal tím nejlepším způsobem, ale chová k němu tak hezky, dává mu najevo svou náklonost a lásku, že není divu, že mu Dominik nakonec podlehne a také se do něj zamiluje. Samozřejmě, ale všechno nebylo růžové a Dominik získal v harému i nepřátelé. Sultánovu první manželku Izabell a milence Amila. Tyhle dvě postavy jsem naprosto nesnášel od samého začátku a jsem rád, že se za své chování dočkali trestu a všechno dobře dopadlo. Protože to, jak s Dominikem zacházeli si chudák malý nezasloužil. Lidská psychika je příliš křehká.
Už se moc těším na další díl i na další knihy od této skvělé autorky.

21.05.2023 5 z 5