tibis tibis komentáře u knih

Válka starého muže Válka starého muže John Scalzi

Zaujiave a vtipne a to hodnotim vyzsie ako co kolvek. Cital som to asi 3x a vzdy som sa pri tom bavil. Bodajby aj knihy o Enderovi mali tolko vtipu.

25.10.2018 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Jednoznacne v mojej desatke naj knih. Raz do roka si ju precitam alebo pustim nacitanu.

16.08.2018 5 z 5

Setkání s Rámou Setkání s Rámou Arthur Charles Clarke

Ako fanusik sci-fi ktory toho uz precital tony, jedna z najlepsich sci-fi (podla mojho nazoru). Mam rad riesenie technickych problemov a nie citovych ( hlavne vo vesmire). V poslednej dobe ma prekvapil Martan. Kopec technickych problemov a ako ich vyriesit. Pre niekoho nuda ale pre mna skutocne najzaujimavejsia cast knihy. K tejto knihe sa mozem vacat aj kazdy rok.Len cakam kedy Ramu sfilmuju a aku love story tam zakomponuju aby to bolo prijatelne aj pre zenske publikum a nie iba pre technicky zameranych blaznov ako ja.

08.08.2018 5 z 5

Posledna kapitola Sapiens roztiahnuta do celej knihy. 75%

02.08.2018 4 z 5

Jedina kniha v mojom zivote, po precitani ktorej som ju zacal citat odznova. A to som doteraz precital nin. 5000 knih. Vela informacii mi bolo znamych ale suvislosti a naveznosti mi unikli ( alebo som sa o to nikdy nezaujimal ). Samozrejme som si kupil aj jeho druhu knihu. Ale v nej v podstate nic nove nepriniesol, to este neznamena ze ju nedocitam. O evolucii jedna z naj knih ktore sa mi dostali do ruky. Ak by niekto chcel precitat iba jednu knihu za cely zivot tak toto je ta prava. A do konca zivota ma o com rozmyslat ( ked su este najdu nejaki jedinci, ktori su schopny tohto procesu ).

09.07.2018 5 z 5

Tajomný lúč Tajomný lúč Ben Barzman

Cital som pred asi 30 rokmi. Ale stale si z nej vela pamatam. Kedze ju mam doma musim oprasit a precitat znovu.

13.06.2018 4 z 5

Hvězdná akademie Hvězdná akademie William R. Forstchen

Ender a Harry Potter v jednom. Mam rad tieto military sci-fi. Dej jednoducho priamociary, chyba nejaky twist alebo prekvapenie.

13.04.2018 4 z 5