tiajackey666 tiajackey666 komentáře u knih

Sedem manželov Evelyn Hugovej Sedem manželov Evelyn Hugovej Taylor Jenkins Reid

Vynikajuca kniha.. evelyn budete milovat aj nenavidiet kazdopadne jej pribeh je strhujuci a ja som miestami verila ze naozaj existovala.. uzasne

02.05.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Vynikajuci roman, citala som predtym manzele odvedle ale jeden z nás to prevýsil uplne najviac velmi doporucujem

27.04.2021 5 z 5

Sedem sestier Sedem sestier Lucinda Riley

Knihu som pocuvala ako audioknihu.. interpretaciu urobila zuzka kapralikova.. velmi krasne.. krasny pribeh z netradicnrho prostredia ria de janeira sympaticke postavy.. velmi sa tesim na dalsie diely

03.03.2021 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

veľmi pekné čítanie, smutné, ale pravdivé a chytí za srdce

30.01.2021 5 z 5

Zkrocení zlé ženy Zkrocení zlé ženy William Shakespeare

osobne som zástancom skor shakespearových tragédií než komédií, majú oveľa lepšiu výpovednú hodnotu a monológy sú oveľa pútavejšie a hlbokejšie.. táto komédia ma bohužiaľ veľmi nezaujala, radšej mám dvoch pánov z verony alebo ako sa vám páči

21.02.2021 2 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

pre mňa asi jedna z najhorších kníh, ktoré som kedy čítala.. zlátanina, doslova utrpenie až do konca a som rada že už je koniec... začiatok sa mi naozaj pozdával, ale potom.. absolútne čudné scény, veľmi nepravdepodobné plottwisty.. .ehm.. asi by sa patrilo nechať si upokojiť myseľ, kým som začala písať tento komentár ale tejto knihe už naozaj nechcem venovať ani jednu myšlienku

15.02.2021 odpad!

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

nejde určite o moju najobľúbenejšiu zbierku básní, vlastne by som to ani nie vždy nazvala básnickou z´bierkou, niekedy som mala pocit že ide o afirmácie, každopádne som si čítanie tejto knižky celkom užila

30.01.2021 3 z 5

Trochu o duši Trochu o duši Wisława Szymborska

pre mňa najkrajšia zbierka básní akú som čítala.. žiadne zbytočné frázy, len krásny popis života a jeho horkosti, trpkosti, oblosti a sviežosti.. pani Szymborska si nobelovu cenu zaslúži stopercentne

21.02.2021 5 z 5

Bezvetrie tichom Bezvetrie tichom Patrícia Brestovanská

Poéziu mám ako žaner veľmi rada, ale odmietam pripustit, že do modernej poézie patria slová ako spanilá, proglas, chrám, sťa.. bohuzial som touto basnickou zbierkou sklamana.. jednou z mála basni ktora tuto zbierku zachranuje je basen č. 52 stale ta.vidim v predstavach.. tá je naozaj krásna bez zbytočnej vaty a skutocne vystihuje srdce mladej zeny... autorke rozhodne snahu nemozno zapriet ma na to byt talentovanej ale prosim prosim nech sa zbavi tych starovekych prirovnani...

10.05.2021 2 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

cormoran strike je skvelý detektív a teším sa aj na ďalšie jeho dobrodružstvá

30.01.2021 3 z 5