Teryz Teryz komentáře u knih

Faja Faja Petra Stehlíková

Tak tahle knížka je pecka! Od první kapitoly mě pohltila a už nepustila. Stejně skvělé čtení, jako u prvního dílu. Při dočtení “konce nekonce” jsem hned objednávala třetí díl a už se nemůžu dočkat na další tajemné dobrodružství s Ilan.

02.08.2022 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Tak tento díl byl nářez. V takový konec jsem tedy nečekala. Ale užívala jsem si každou kapitolu a díky autorce za tak rozmanitý svět, který mě nepřestával udivovat. Jen a jen doporučuju.

14.07.2023 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Knížka se mi moc líbila, jako všechny příběhy od Brigid. Přečetla jsem ji za 4 dny s tím, že při každém odložení jsem už počítala minuty, kdy se k ní mohu zase vrátit. Oceňuji, že příběh konzultovala s agentem FBI a doktorkou, kteří jsou její přátelé a tím pádem máme i opravdový přehled o tom, jak by se to řešilo a vypadalo v reálném světě. Konec byl trochu zvláštní, ale to k Brigid už tak nějak patří.

09.03.2022 5 z 5

Normálně jiní Normálně jiní Tammy Robinson

Knížka, kterou jsem si zamilovala už od první stránky. Každý moment jsem prožívala s Maddy a Albertem. Určitě doporučuji přečíst, protože po dlouhé době jsem nepředvídala děj, ale právě naopak mě úplně překvapil. Dokonce i pár slz uteklo

29.04.2020 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Autorka měla krásně vymyšlený svět,postavy a reálně tak by to mohlo vypadat, kdyby se to doopravdy stalo. Ale bohužel děj není už tak propracovaný. Začátek knihy bylo wau, ale druhá část? Bylo to pak uspěchané a já si nedokázala k postavám vytvořit vztah. Hold jsem od toho očekávala asi něco víc.

15.08.2023 3 z 5