Terezzie Terezzie komentáře u knih

Odhalená Odhalená Jodi Ellen Malpas

Autorka opět nezklamala. Líbila se mi celá série knih . Bylo to takové fajn oddechové čtení s nějakou tou zápletkou. Postavy opět skvěle popsány. Livy mi byla velmi sympatická. U Milera se mi líbilo , jak dlouho nedával najevo všechny své skutečně city i když během čtení víte, že Livy miluje od samého začátku ale to jak se k tomu sám musel dokopat to mě bavilo . Líbilo se mi , jak byl ochranitelský a ve finále mi ho bylo hrozně líto, taková zničená duše ale Livy ho z toho dostala a o tom ten příběh je. Možná bych ocenila kdyby k jeho minulosti tam bylo napsáno více kapitol fakt mě bavil . Takového chlapa si vysní každá ženská. Série se mi líbila a mohu jen doporučit .

21.01.2024 4 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Miluju autorky knihy , všechny . Líbí se mi jak píše, vždy to má hlavu a patu a vždy jsou naprosto skvěle popsány všechny postavy a jejich charaktery . Tato série je skvělá , je to takové oddechové čtení, jen na můj vkus až moc textu je vyloženě o sexu . Jako nevadí mi to, pochopitelně milovnice erotických románů to jedině uvítají ale zkrátka na mě ho tam bylo až příliš. A to nejsem žádná upejpavka. Možná bych ocenila , kdyby se tam více řešili vyloženě jejich spory a problémy . Kolikrát jsem už sexuální scény vyloženě vynechala protože jsem věděla co se bude dít;D Ale jinak jsou všechny tři díly super . Mám ráda tyhle manipulativní hajzlíky a jejich ego, to mě fakt baví!!!

21.01.2024 3 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Druhý díl mě bavil ale méně než ten první . Sice bylo super , že se rozuzlily problémy a přišli odpovědi na otázky ale trochu mi to ve finále přišlo lehce přitažené za vlasy.

28.12.2023 2 z 5

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

Ke všem knihám - miluju ten příběh , je to zase něco trochu jiného než na co jsem zvyklá ale tohle se opravdu povedlo . Promyšlenost, děj, charaktery postav , to vše má své kouzlo a jsou to knihy za které jsem nesmírně vděčná a jsem ráda že je mám ve své knihovně a nestydím se za to !!

13.12.2023 5 z 5

Hříšně bohatý Hříšně bohatý Meghan March

(SPOILER) Neskutečný , třetí a poslední série Megan March a já tomu nemohu uvěřit ale tahle poslední trilogy u mě vítězí na plný čáře. Líbilo se mi prostředí do kterého byl příběh zasazený, za mě teda top promyšlený příběh jako nějaký romanticko erotický thriller ! Prostě jedno veliké WOW. Ty rodinné intriky a záhady a finální rozuzlení neměli chybu . Bavila jsem se cele tři knihy, byla jsem totálně napjatá co bude dál, příběh hlavních hrdinů představoval osudovou lásku za kterou jsem bojovala každou stránku , každý řádek. Jen teda hlavní hrdinka chudák neměla zrovna na růžích ustláno ale to tak v životě chodí a hlavně jí z toho samozřejmě vytáhne ten největší alfa samec :D Fakt jako všechny série od autorky jsem hltala a děkuji za tyto knihy , těším se až si je za dva roky znovu přečtu protože mě tyto příběhy nikdy neomrzí. Všem co mají rádi tento žánr knih jen a jen DOPORUČUJI!

13.12.2023 5 z 5