Terez9119 Terez9119 komentáře u knih

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Bylo to lepší než jednička. Vlastně mě to docela bavilo...Jen kdyby nebyla hlavní hrdinka tak hloupá nána. Opět jedna hvězda z nostalgie.

05.11.2018 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Ta druhá hvězda je z nostalgie. Dlouho jsem tu knihu ignorovala, až jsem se omylem dostala k filmu a protože jsem zvědavá holka, chtěla jsem vědět, jak celá ta nesmyslná romance bude pokračovat. Během čtení se mi protočily oči tolikrát, že jsem se bála, že mi to zůstane, ale byla to první kniha s touto tématikou a jen proto, že mě přivedla k lepším knížkám ji tu druhou hvězdu nechám.

05.11.2018 2 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Když jsem ji četla poprvé, říkala jsem si, že je to strašně divná knížka, protože se absolutně vymykala stylu, jakým jsou dnešní romantické romány napsány. Hlavní hrdinka je hrozná. První třetinu klopí oči, choulí se do sebe a útrpně snáší vše zlé. A pak když se v ní konečně "něco zlomí" a čtenář se těší, že se konečně začne chovat normálně, jedná jako uražená nerozumná káča. A Gabriela, který se taky umí chovat jako pěkný kretén, je vám líto, protože on se opravdu snaží. A pak je tu další půlka knihy něžného dvoření a dobré akce, která knize dodává šťávu. Text je dlouhý, ale není to nijak úmorné čtení. Když jsem to konečně dočetla, pořád jsem si říkala, co za divnou knížku jsem to četla. Ale... je jediná, která mě nutí, abych se k ní vracela. Aspoň k zajímavým částem. A pořád ve mně způsobuje brnění, i když tu část čtu třeba po páté. A to se mi u žádné jiné neděje. Takže... je divná, ale vlastně skvělá. Jednoznačně nejlepší z celé série.

29.10.2018 4 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Lepší než jednička. Oba hlavní hrdinové trochu dospěli a už nejsou tak otravní, Jake je vlastně super, ale ani po tomhle dílu nemám hrdinku nijak zvlášť v lásce.

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Autorka se s tím nepáře, nechat hlavního hrdinu spadnout do drog... Vadí mi, že se hlavní hrdinka chová jako kr***. A hlavní hrdina? No, zasluožil by si lepší partnerku, ale když už si ji vybral, dobře mu tak. Jen to, aby byl čistý, by zabralo mnohem víc času a úsilí, než si autorka představuje.

28.10.2018 2 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Aféra Blackstone patří k mým oblíbenějším sériím. Až budu chtít zase jednou vypnout mozek, zase se k ní vrátím.

Třešinka Třešinka Raine Miller

Krátké, milé, absolutně nenáročné. Kdyby spolu hrdinové uměli mluvit, nebylo by o čem psát.