Tenebris_Draco Tenebris_Draco komentáře u knih

Koniec Zemského kráľovstva Koniec Zemského kráľovstva Elise Kova

Znovu jsem si to nesmírně užila. Byla to jízda a místy mi to rvalo i srdce. Přesto to miluji!
Miluji ten svět a hlavně Vhallu! Její síla (hlavně ta vnitřní) a odhodlání je nádherná.
Princ Aldrik je kapitola sama o sobě. Rozumím tomu proč danou věc udělal, jenžeee... zároveň ho za to strašně nesnáším.
Místy si přeji, aby přeci jen skončila s Danielem.
Každopádně jsem z toho nadšená a moc se těším na další díly!

10.06.2022 5 z 5

Rok čarodějnic Rok čarodějnic Alexis Henderson

Tak to byla kniha přesně pro mě.
Doporučuji všemi deseti, lidem, kteří mají rádi čarodějnice, temnotu a nevadí jim lehké horory s násilím. Upřímně. Kdyby to bylo zfilmované, tak by to bylo skvělé.
Každopádně. Toto dílo by mělo být v hlavním žebříčku čarodějných knih (takto by měly vypadat knihy o čarodějnicích). Osobně si moc nepotrpím na slaďárny a ženy nazývající se "čarodějnicemi". Zde nebylo ani jedno. Byla to temná čarodějná jízda.
Osobně jsem Příběh služebnice, ke které bylo dílo přiřazeno, neviděla (nečetla). Což si myslím, že ničemu neuškodilo. Ale pokud je na tom někdo jiný jinak, tak se mu asi bude líbit.
Jen malé upozornění. Neměl by to číst člověk, kterému vadí přehnaná víra, ubližování ženám a mluvení o ženách, jako o méně cenných a pouhým nástrojem na plození potomků + konání ženám věci, které by mohli některé znepokojovat.

10.12.2021 5 z 5

Tiene medzi nami Tiene medzi nami Tricia Levenseller

Uznávám, nebyla to kniha, která by byla nějak výjimečná nebo snad nějaká bomba. To netvrdím. Přesto jsem se ani moc nenudila. Možná to bylo obdobím, ve kterém jsem to četla, možná chutí pustit se do něčeho zvláštnějšího. Každopádně jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. Nemohu této knize dát ani 3,5 hvězdičky, když jsem četla o tolik horší příběhy než je tento. Je pravda, že to místy nemělo využitý potenciál, přesto mohu tvrdit, že nebyla zase až tak špatná. Jen by chtělo více propracovat svět a postavy.
Tudíž, jestli si chcete přečíst nějakou knihu se zápornějšími postavami v hlavní roli, můžete zkusit tuto.

02.11.2021 4 z 5