tefree tefree komentáře u knih

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

V zahraničí je tato kniha hodně vychvalovaná, takže jsem popravdě čekala asi něco víc. Nejspíše se k tomuto příběhu už nikdy nevrátím, přesto se jedná o příjemné a oddychové čtení u kterého zkrátka vypnete a odpočinete si.

31.08.2022 3 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Miluju hate to love příběhy, ale tento mi tak úplně nesednul. Chvílemi byl děj lehce zdlouhavý, až uměle prodlužovaný. Kdyby měla kniha o 100 stránek méně, jenom by jí to prospělo. Druhou polovinu jsem už dočítala s donucením. Jiné knihy od autorky se mi líbily více.

28.06.2022 3 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Jak už zaznělo v komentářích přede mnou, taky jsem byla překvapená tím, jak rychle se Mountovi city vůči Keiře změnily. Přišlo mi to lehce uspěchané, ale to se asi dalo očekávat, když kniha nemá ani 300 stránek. Co se mi naopak líbilo je to, že příběh už není pouze o sexu, ale jsou zde vykresleny jednotlivé charaktery více do hloubky, což nám pomáhá lépe pochopit jejich chování. Kniha skončí stejně napínavě jako předchozí díl, takže doporučuji mít po ruce rovnou i ten poslední.

14.03.2022 4 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Sladké, odpočinkové a nenáročné čtení. Jen konec mi přišel malinko uspěchaný.

01.03.2022 3 z 5

Seznam snů a neřestí Seznam snů a neřestí Alison Bliss

Za mě dost průměrná knížka. Ničím neurazí, ale ani nenadchne. Ani jednu postavu jsem si nijak zvlášť neoblíbila, takže mě jejich osud v podstatě vůbec nezajímal. Popravdě si za měsíc nebudu schopná vybavit o čem knížka byla, a za rok už ani nebudu vědět, že jsem ji četla. I když možná budu, protože ta příšerná obálka, která absolutně nesouvisí s příběhem se mi bohužel vryla do mozku.

01.11.2019 2 z 5