tadobra tadobra komentáře u knih

Co jsme si nikdy neřekli Co jsme si nikdy neřekli Yasmin Rahman

moc se mi to nelibilo, cekala jsem daleko vic. za me podprumerna ya.

26.08.2020 2 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

napoprve jsem to vzdala. znovu jsem to zkusila asi po roce a...no.
den predtim, nez jsem knize dala druhou sanci, jsem docetla rytmus, ja a malychin. to byla fakt pecka. vtipnejsi knihu jsem necetla.
tak jsem cekala, ze mi kulti nabidne neco podobneho, mozna i neco lepsiho- preci jen je jednou tak tlusty.
vztah mezi protagonistkou a kultim mi zde vsak neprisel tak prirozeny a poutavy, jako u rytmuse.
cele to bylo zvlastni, celemu tomu vztahu jsem neverila a kulti si moje sympatie neziskal, bohuzel. mozna jsou tri hvezdicky moc.
pokud chcete zkusit marianu zapatu, jdete do rytmuse. kulti za me nee.

26.08.2020

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

oba dva dily naprosto skvele, ale stejne to neni na 5 hvezdicek. pardon. neco ve mne proste jasne rika, ze to neni na plny pocet.
presto oba dily naprosto super, cetlo se to skoro samo az na par nudnejsich pasazi, ktere se ale daly vydrzet.
obe knihy jsou stejne kvalitni, jen se mi mozna malicko vic libila jednicka a to proto, ze tam se vice vyvijel vztah kazi a jase.
rozhodne doporucuju serii precist. nedokazu se rozhodnout, jestli je to lepsi nez falesny polibek, ale mozna ze i jo. rozhodne tu byly mnohem sympatictejsi vedlejsi postavy.

26.08.2020 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

rozhodne je to moje nejoblibenejsi kniha, vyhrava na plne care. miluju a doporucuju!

28.05.2019 5 z 5