Szilvia1 Szilvia1 komentáře u knih

Nečekaný návrat Josephine Foxové Nečekaný návrat Josephine Foxové Claire Gradidge

Knížka byla pěkná,příběh napínavý.

22.12.2021 5 z 5

Recepty pro druhou šanci Recepty pro druhou šanci J.D. Barrett

Knížka byla na začátku trošku nudná,ale jak přišel Frankie a Lucy musela vyluštit záhadu kolem jeho umrtí,tak tam už to bylo o něco lepší,ale konec ten byl trošku přitahaný za vlasy.knížka byla spíš oddechovka.

01.08.2021 3 z 5

Stín olivovníku Stín olivovníku Jo Thomas

Ruthie byla dost odvážná a koupila dum,který vubec neviděla,ale vyšlo jí to.Na to,že nevědela nic o, olivách,se dost brzy všechno naučila,a já si myslím,že to velmi dobře zvládla.Mě se líbila.

19.07.2021 5 z 5

Láska a válka Láska a válka Liz Trenow

Knížka je pěkně napsaná.Děj je o tom jak se naučít odpouštet.Mě se líbila Rubyin příběh,protože ona byla jediná,která navzdory předsudkum pomohla Marthě a jejímu synovi,i když věděla že jeji manžel zemřel kvuli němcum.Byla to pěkná kniha.

06.07.2021 5 z 5

Tajemství hvězd Tajemství hvězd Rachel Barenbaum

Knížka byla pěkně napsáná,děj plynul a nechtělo mě pustit.Doporučuji.

25.05.2021 5 z 5

Dohazovačky Dohazovačky Maddie Dawson

Začátek knížky není nic moc,ale pak je moc zajímavý.Je to takové oddychové čtení.

22.05.2021 3 z 5

Nespoutané dálky Nespoutané dálky Tamara McKinley

Od této autorky jsem přečetla z této sérií první i druhou část a i táto část byla velmi krásná.Autorka píše pěkně,mám ráda její knihy.

20.04.2021 5 z 5

Za války, 1917: Cesta bez konce Za války, 1917: Cesta bez konce Cynthia Harrod-Eagles

i tahle část byla pěkná,mám ráda tuhle autorku,přečetla jsem i celou Morlandskou dynastií.doufám,že i další části tyhle sérií budou pěkný.

18.04.2021 5 z 5

Vzpomínky vyblednou Vzpomínky vyblednou Tamara McKinley

Na tuto knížku jsem dlouho čekala,ale trošku jsem se zklamala,protože jsem si myslela,že to bude trochu napínavější,ale i tak byla knížka dost pěkná.Autorka píše velmi pěkně.

27.04.2021 4 z 5

Hořkosladký život Hořkosladký život Colleen McCullough

Těšila jsem se na tuto knížku,ale zklamala mně.

02.03.2021 2 z 5