Sumatrae Sumatrae komentáře u knih

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Byla jsem zvedava, co me ceka, kdyz jsem zjistila, ze to neni detektivka.... a kniha se mi moc libila Tajemno prostupuje i tak celou knihou, zajimava zapletka, sympaticke postavy, prijemne vyhlizejici vesnicka se svymi tajemstvimi z minulosti...

10.02.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Skvela kniha! Zatimco u Cukrarny v Parizi jsem mela chut stale neco pect a varit, tak u teto knihy jsem zase cestovala po Islandu s hlavni dvojici alespon pres Google vyhledavac Autorka tak uzasne popise atmosferu a prostredi, ze ac je dej presvidatelny, tak velice pozitivne naladi a inspiruje Nemam rada zimu, ale Island a zazemi hotelu byly tak perfektne vykresleny, ze jsem si prala tam s Lucy, Alexem, Heklou a spol byt Moc se tesim na dalsi dily

23.10.2022 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Kniha se mi moc libila. Nejen, ze Frost a jeho kocicak Shack jsou velci sympataci, ale detektivka mela hlavu a patu, uveritelnou zapletku, a i kdyz jsem motiv a nektere veci odhadla relativne brzo, i tak to na jeji ctivosti nic neubralo. Tesim se na dalsi dil.

26.07.2022 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Musim rict, ze tato kniha se mi libila zatim ze vsech nejvic Mela skvele tempo, vyborne postavy, uzasne prostredi a zajimave osudy, ktere perfektne zapadly v jeden celek Jen me mrzelo, ze nektere pribehy zustaly nedoresene, coz mne mrzi... Moc by me zajimalo jak dopadla Nela, Olga a Radim...

12.09.2021 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

(SPOILER) Jsem rada, ze jsem autorku nahodne objevila na internetu Moje prvni setkani s jeji tvorbou a byla jsem tak nadsena, ze mam doma jiz vsechny jeji knihy a tesim se, az se k nim proctu Zacatek knihy, kde se seznamujete s hlavnimi postavami pribehu, mi nejdrive prisel hrozne zdlouhavy, ale potom, co jsem dosla na konec knihy, to do sebe pekne vsechno zapadlo a neprislo mi zbytecneho nic Vraha jsem neodhalila, sice mi prislo, ze tam musi byt nejaka souvislost s umenim, protoze dve nesouvisejici vrazdy - to by byla az moc velka nahoda, ale toto by me vazne nenapadlo.... Zbytecna vrazda a opet se ukazalo, ze myslet si znamena h..... vedet :) Mrzela me vrazda moji oblibene postavy Julie, ale tak uz to chodi.. Na autenticnosti pridava i to, ze je detektivka psana v nasem domacim prostredi...prijemne osvezeni po britskych a americkych autorech

07.04.2021 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Tento prvni dil, jsem cetla az jako druhy, coz nicemu nevadilo Tato kniha se mi libila jen o malinko mene, nez druhy dil, ale i tak se mi libila moc a urcite bych ji v techto dnech doporucila jako prijemny relax v kresle u tepleho topeni

11.10.2022 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Skvele oddechove cteni, u ktereho jsem se nejednou nasmala Prijemne hlavni postavy, kniha se dobre cte a pozitivne naladi

11.10.2022 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Dalsi moje nove objevena autorka a opet jsem nebyla zklamana Vyborne propracovana zapletka, sympaticke postavy a zajimave prostredi zlocinu Uz se tesim na dalsi dil

06.05.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Knizka mi byla doporucena a opravdu nelituji, ze jsem autorce dala sanci, i kdyz mam rozectenych vsemoznych serii vic nez dost Josie mi je opravdu moc sympaticka a zapletka i rozuzleni byly uveritelne

27.10.2022 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Druha polovina knihy byla opravdu skvela! Nemohla jsem se nejdriv zacist, ale to bylo asi mym odporem k Alex, ktera mi opravdu vubec nechybela...

06.04.2022 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Tento pribeh se mi libil o neco vice jak prvni kniha autorky, dokonce jsem i uhadla vraha, coz se mi v prvni nepodarilo, i kdyz duvod mi zustaval skryty Kniha je propracovana opet do posledniho detailu a tentokrat byl do deje trosicku vice zapojen inspektor Bergman Uz se tesim na dalsi kousek, jak uz jsem psala minule, libi se mi tento styl pojeti detektivky, prijemne osvezeni

29.06.2021 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Opet skvela kniha, pribeh mel hlavu a patu, skvele rozuzleni, kdy jsem ani jedno neuhadla a Alex me teda opravdu vytacela do extremu...

29.05.2021 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Napinave cteni od zacatku do konce...propracovany dej, sympaticke postavy, vsechny moje otazky byly zodpovezeny...ja jsem spokojena a tesim se na autorovu dalsi knihu

27.03.2020 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

(SPOILER) Musim rict, ze opet skvela zapletka a knizka se cetla skvele, ale v prvnim dile se z manzela vyklubal blbec, co ji podvadel, a ktery nakonec prisel o zivot a v druhem dile snoubenec dopadl temer podobne a taky ji podvadel... Co se stane s dalsim partnerem?! Nechame se prekvapit....

06.02.2024 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Opet skvely dil a zajimavy napad se zapletkou Daniel pusobi velice sympaticky, a doufam, ze se s nim jeste setkame, a prichazim na chut i novinarce Tracy

17.01.2024 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

(SPOILER) Knihu jsem opet cetla jednim dechem Zajimava, i kdyz trosicku citliva zapletka Dovidame se opet o neco vic o Kimine detstvi, jen ta sklepni scena mi prisla malinko pritazena za vlasy, jdu zachranit unesene deti od magora, ktereho vylozene bavi vrazdit a nevezmu si s sebou vubec nic na ochranu? Ale az na tuto cast, ktere jsem se spise usmala, me kniha moc bavila

15.03.2022 4 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Skvela kniha, perfektni zapletka a zajimave prostredi Vraha jsem tentokrat odhalila, ale motiv mi zustaval skryty Spojeni serioveho vraha, ruske mafie a zajimave fascinace vraha dali pribehu skvelou jiskru Musim rict, ze mne mile prekvapilo, ze David nebyl tak nesmrtelny jako v prvnim dile Uz se tesim na dalsi Timovu knihu

09.06.2021 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Jednim slovem super! Napeti az do konce, cetla se vyborne, skvele navozeni atmosfery a jelikoz mam zrovna vyron kotniku, vzila jsem se do deje pomalu doslova ;) Libila se mi mnohem vic jak Korist

13.04.2021 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Opet mne Carter nezklamal, opet jsem vraha neuhodla a opet se tesim na dalsi dil :)

14.05.2022 5 z 5

Silvie Silvie J. Z. Svoboda (p)

Knizku jsem objevila jako pozustatek byvalych majitelu naseho noveho domu, kdy nam tu nechali celou knihovnu :) Prijemne cteni pro dospivajici slecny, kdy zjisti, ze pro jedno kviti slunce nesviti...

07.02.2021 5 z 5