Stromovous Stromovous komentáře u knih

Tajné triky,jak získat vyšší plat Tajné triky,jak získat vyšší plat Martin Wehrle

Bojoval jsem s tím týden, ale bylo tam mnoho dobrých rad. Bohužel jsem si v hlavě stále promítal hnusné zacházení ze strany mého nadřízeného v práci.

20.07.2022 3 z 5

Sex budoucnosti Sex budoucnosti Emily Witt

Velmi se mi líbilo prostředí San Francisca. Kniha není žádný bůh ví jaký návod na život. Spíše vysvětluje téma sexu z více pohledů a ať je to seznamování přes internet, pornografie nebo polyamorie, mě kniha stála za přečtení. V závěru knihy se řeší výhody a také nevýhody antikoncepce a možná budoucnost sexu.

13.07.2022 4 z 5

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Závěr trilogie mě potěšil, děj dobře plynul a celkově byla kniha čtivá.

08.07.2022 4 z 5

Tvarování těla pro muže a ženy Tvarování těla pro muže a ženy Petr Tlapák

Velice učebnicové podání.

01.07.2022 3 z 5

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

Druhý díl se mi líbil více než Sníh nebo popel. Zatímco se v prvním díle oživovalo, tady se skutečně umíralo a příběhu to velice pomohlo! Dokonce si myslím, že Led nebo oheň je lepší a svižnější oproti jedničce. I to hledání klíču a cestování mezi královstvími děj oživilo a já jsem již zvědavý jak to celé dopadne.

01.07.2022 4 z 5

K čemu jsou diety K čemu jsou diety Petr Fořt

Kniha poradí s dietama a vysvětlí která co obsahuje a jaký má vliv na tělo a jaká jsou pozitiva a negativa. Téma i půst a hladovky, zdravé a nezdravé jídlo a použití surovin k přípravě zdravých jídel.

04.06.2022 4 z 5

Chorvatsko Chorvatsko kolektiv autorů

Na cesty se skvěle hodí, dobře že dělají tyto průvodce.

23.09.2021 5 z 5

Vůně moci Vůně moci Tomáš Sýkora

Souhlasím, příběh se četl docela dobře, ale byl strohý a podivně skákal v čase. Konec se mi nelíbil, čekal jsem asi nějaký zásah karmy. Cítím neuplnost, něco mi v příběhu chybí.
Nápad napsat něco podobného je dobrý, přečteno za odpoledne.

10.05.2021 2 z 5

Deskriptivní geometrie pro 1. ročník SPŠ stavebních Deskriptivní geometrie pro 1. ročník SPŠ stavebních Ján Korch

V knize se sami ztratíte, radím pouze s učitelem. Později to zvládnete sami.

03.08.2020 2 z 5

Pozemní stavitelství 1 Pozemní stavitelství 1 Petr Hájek

Stavebnictví máte jako na dlani. Dobrý úvod a podstatné informace.

03.08.2020 5 z 5

Stavební materiály pro SPŠ stavební Stavební materiály pro SPŠ stavební Pavel Reiterman

Tato kniha mě už něco naučila :)

03.08.2020 4 z 5

Stavební materiály Stavební materiály Miloň Dědek

Učitelka moc nepoužívala, měla své osvícení. Lituji peněz.

03.08.2020 1 z 5

Pozemní stavitelství 3 Pozemní stavitelství 3 Václav Hájek

Na stavebce nepostradatelné.

03.08.2020 3 z 5

Zatoulaná písmenka Zatoulaná písmenka Małgorzata Strękowska-Zaremba

Knihu jsem v dětství zbožňoval.

03.08.2020 5 z 5

Veselé hry a obrázky a čísly Veselé hry a obrázky a čísly Joachim Löffel

Vzpomínám jak mi ji dali ve školce s věnováním vevnitř :)

03.08.2020 4 z 5

Maturita Activator Maturita Activator Bob Hastings

Trauma se vrací!!

03.08.2020 odpad!

Antické Řecko Antické Řecko kolektiv autorů

Jste-li milovníky antického Řecka, pak je toto vydání přesně pro vás. Kniha se věnuje umění, náboženství, společenskému životu, válce a kultuře.

26.07.2020 5 z 5

Pouliční jídlo - Z ulice až na váš stůl Pouliční jídlo - Z ulice až na váš stůl Cinzia Trenchi

Jednoduší jídla, ovšem doma nás jejich kombinace příliš neuchvátila.

26.07.2020 3 z 5

Naučte se kreslit fantasy a RPG mapy Naučte se kreslit fantasy a RPG mapy Jared Blando

V knize možná dělají mapy příliš zdlouhavě a obtížně, zato vypadají úchvatně. Pokud vymýšlíte imaginární svět a budete jej chtít namalovat, pak toto bude dobrá volba.

26.07.2020 4 z 5