Strážkyně-žab Strážkyně-žab komentáře u knih

Síla přílivu Síla přílivu Tanya Stewner

Opět skvělé čtení, i když předchozí díly byly o něco lepší. Celou sérii vřele doporučuji!

24.02.2019 4 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Perfektní kniha, která mě naprosto pohltila a nedalo se od ní odtrhnout. Není co dodat. DOPORUČUJI!

24.02.2019 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Jelikož Selekce byla přímo úžasná, rozhodla jsem se přečíst si i další knihu od Kiery Cass, v přesvědčení, že bude stejně zábavná a čtivá. V tom jsem se však zmýlila. Siréna Selekci nesahá ani po kotníky, úplná fraška to však není. Celkový námět a téma je nádherný - mořský svět, fantastická stvoření a velká láska. Kniha měla opět překrásnou obálku, což je pro Kieru typické. Jenže ten způsob, kterým je to napsané, je poněkud nudný. Nejspíše to bude tím, že Siréna je autorčina prvotina, takže ještě nebyla úplně vypsaná a nepobrala veškeré zkušenosti. Takže tato kniha pro mě byla zklamáním.

23.02.2019 3 z 5

Kočičí omalovánky Kočičí omalovánky Julija Mamonova

Nejlepší relaxační omalovánky, jaké jsem kdy viděla a vybarvovala. Doporučuji hlavně milovníkům koček, ale nejen těm. Krásné obrázky, které lákají k vybarvení. Rozhodně se vyplatí koupit!

23.02.2019 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Kniha byla dobrá, ale byla by ještě lepší, kdyby měla hlavní postava jinou povahu. Eadlyn je opravdu namyšlená a rozmazlená, což se taky dalo čekat, když byla vychovávána v zámku jako princezna a celý život žije v naprostém luxusu. Je to v podstatě stejné jako u první Selekce, jen z pohledu toho, který vybírá, ne z toho, který je vybírán. Až na chování Eadlyn je tato kniha naprosto skvělá.

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Kniha mě opět pohltila. Nebyla sice tak dobrá, jako předchozí díl, ale i přesto se četla skvěle.

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Skvělá fantasy kniha se zajímavým podkladem. Téma cestování v čase je podle mě dobrý námět, moc knih s tímto zaměřením není. Četla se celkem dobře, až na to, že mě některé úseky, ve kterých nebyla akce, příliš nebavily. Jinak doporučuji!