starenapanena starenapanena komentáře u knih

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Mám ráda knížky paní spisovatelky. Moc dobře se čtou a jsou príma společnicí. Člověk se odreaguje a zapomene na útrapy světa.

05.03.2021 5 z 5

Žena v barvě vlčího máku Žena v barvě vlčího máku Noëlle Châtelet

Ano,obal a obsah knihy (kromě vlčích máků),k sobě nejdou....Ale kniha mile pohladila. Vždyť lásku nemusí prožít jen mladí .Ale i stáří může být krásné.

03.01.2017 5 z 5

Není všem dnům konec Není všem dnům konec Věra Řeháčková

Knížku četla moje dcera a pořád říkala,mami to si musíš přečíst. Přečetla jsem si jí a líbila se mi. Zaujalo mě,že se kniha líbila i mé dceři a její reakce mě překvapila. Chtěla o knížce diskutivat. Řekla bych,že knížka je až překvapivě pravdivá.

28.10.2014 5 z 5

Jana a Jan (1-3) Jana a Jan (1-3) Jiřina Trojanová

Taky jsem tuto knížku kdysi četla a po letech si jí znovu přečetla.Je to pěkná knížka.Myslím,že by se mohla líbit i po letech.Já vím ...ale tenkrát byla taková doba .Každá doba má svoje klady a zápory...

31.10.2013 5 z 5

Hostinec U kamenného stolu Hostinec U kamenného stolu Karel Poláček

Knížka končí jinak a film taky. Nemá chybu jak knížka-tak film.

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Ze začátku jsem knážku neměla ráda ale pak jsem si jí zamilovala. Já mám doma tuto knížku rok vydání1973. :-).Dostala jsem jí k vánocům.

Malý Bobeš Malý Bobeš Josef Věromír Pleva

Ano tato knížka byla povinnou četbou ve 3 třídě.Ta tenkrát způsobila,že jsem chtěla vědět víc dopředu než co jsme právě četli. A tak jsem se díky Bobšovi začala zajímat i o jiné knížky.Do té doby mě knížky nebavily.Každá doba nese svoje. A dnešní povinná četba? Taky nic moc :-)

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Knížka mého mládí.Pan Rudolf dokázal už tenkrát napsat román pro dívky. Napsal o obyčejné holce a jejich problémech nejen s postavou... Takový příběh ze života :-D

23.10.2013

Závity ulit Závity ulit Martina Málková

Milá knížka,oddechovka. Těším se na další knížku od této spisovatelky.

16.06.2019 4 z 5

Taková normální rodinka Taková normální rodinka Fan Vavřincová (p)

Jak seriál tak i knížka -geniální. Krásné vtipné oddechové -nádhera.

14.02.2016 5 z 5

Lži Lži Táňa Keleová-Vasilková

Román mi připomněl spisovatelku D.Steelovou,kterou mám ráda.(Asi to bude tím umrtím dítětem.)
Kniha je velmi čtivá, hezky napsaná.

06.10.2015 5 z 5

Životní příběh obyčejné ženy Životní příběh obyčejné ženy Věra Řeháčková

Knížka se mi líbila.Je to opravdu životní příběh obyčejné ženy na vesnici a její rodiny.

06.01.2014 5 z 5

Robinsonka Robinsonka Marie Majerová

Souhlasím s Pajdulkou.Možná by některým neuškodilo Robinsonku si přečíst....Kniha na tu dobu dobrá.Líbila se mi.Proč ,ne?Sic smutná ale pravdivá.

11.04.2011 5 z 5

Květiny pro Lauru Květiny pro Lauru Táňa Keleová-Vasilková

,,To jen my ženy máme ve zvyku oprašovat dávné vzpomínky a trápit se nad jejich bolestí či jejich ztrátou..." Jak pravdivé. Jako vždy. Knížky od Táni K-V se krásně četly.Rozesmutní ale i pohladí, potěší.

08.06.2019 5 z 5

Sázka na lásku Sázka na lásku Petra Martišková

Sic je to knížka pro náctileté ale i mě,coby starší,se mi líbila.Prímové odpočinkové čtení,které má dobrý konec.

23.11.2016 5 z 5

Můj miláček cizopasník Můj miláček cizopasník Blanka Svobodová

Souhlasím s čohynkou ale v metru se to dalo číst :-D.

21.03.2016 3 z 5

Palomino Palomino Danielle Steel

Knížka lepší než film.

26.10.2013 4 z 5

Kluci, holky a Stodůlky I Kluci, holky a Stodůlky I Eva Bernardinová

Knížka mého dětství.Myslím si,že by neměla chybět v žádné dětské knihovničce.

26.10.2013 5 z 5

Otec Kondelík a ženich Vejvara Otec Kondelík a ženich Vejvara Ignát Herrmann

Knížka o maloměšťáctví ale je to vlastně taková červená knihovna.

23.10.2013 4 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Nemá chybu.Znovu a znovu se směji při čtení knížky.Ordinovala bych tuto knížku jako lék na chmury.