stancold stancold komentáře u knih

Aloha Molokai : Havajské ostrovy nevšedním pohledem Aloha Molokai : Havajské ostrovy nevšedním pohledem Petr Nazarov

Pěkně sepsané zážitky ze tří cest po Hawaiských ostrovech a zejména ostrova Molokai. Autor nás seznamuje s místní kultůrou, tradicemi, zvyky a hlavně poklidným životem na těchto exotických ostrovech, které plní vaše sny.

25.03.2013 4 z 5

Dva roky s Mongoly Dva roky s Mongoly William Queen

Přečteno za jeden den. Svižný děj se stálou akcí vás nenechá se nudit, kdo má rád knihy s tématikou motogangů a drsnějšího života na silnici (jako je od Sonnyho Bargera - Pekelný anděl) si přijde určitě na své. Vřele doporučuji.

20.03.2013

Můj soused je čaroděj Můj soused je čaroděj Kateřina Mildnerová

Pouze pro informaci: Tato kniha je právě dostupná v levných knihách za 39 Kč a to se vyplatí:)))

19.05.2015

Hedvábnou stezkou na motorce YUKI Hedvábnou stezkou na motorce YUKI Petr Hošťálek

Knihu jsem přečetl snad jedním dechem. Pan Hoštálek je motorkář každým coulem, ví o čem píše a umí to následně bez nátlaku a s humorem sobě vlastním náležitě prodat. Kniha popisuje každodenní peripetie motorkářské skupiny putující skrz Čínu na motocyklech YUKI, která se díky úřednické byrokracii protáhla pomalu do nekonečna :).Pro motorkáře a nadšence, kterým voní spálený benzín vřele doporučuji.

17.09.2013 5 z 5