SněžnáSova SněžnáSova komentáře u knih

Coco Chanel Coco Chanel Megan Hess

Kniha je velmi zajímavá a má úžasné ilustrace.

06.02.2022 4 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

Nebylo to co bych čekal ale kniha mě bavila. Magický svět Caravalu dokázal člověka okouzlit ale k hlavním postavám jsem si nějak namohla najít cestu. Kniha mě bavila spíše ke konci ale nevím jestli si přečtu další díl. Celkově bych to shrnula tak že kniha je fajn jen nečekejte takoví ten wow efekt.

15.05.2023 4 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Bylo to zajímavé ,ale tak strašně dlouhé že na konci už jsem to nedávala a myslela že to nedočtu. Je to strašné říct ,ale radši si skoukněte film.

19.03.2023

Magie havranů Magie havranů Margaret Rogerson

Začnu tak ,že jsou i lepší fantasy ,ale jako oddechovka to šlo .Dvojice Isobel a Havran se mi líbila ,nicméně děj pokulhával. Třeba když na začátku utíkali před hrozbou nebo na konci jsem se dost ztrácela kde jsou a co se děje. Nic moc jsem od knihy neočekávala ,protože si myslím že autorka neumí moc dobře napsat romantikou linku ,na které byla kniha založena. Tato kniha asi neurazí ale ani nenadchne.

14.01.2023 3 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Nechci vám kazit dojem z fakt moc fajn sérii ,ale tento díl podle mě nebyl dobrý . Za mě to bylo zbytečně natahované kvůli napětí ,které pak ani nepřišlo ... Mohla bych pokračovat ,avšak tím skončím protože si všichni chceme poslední knihu přečíst a vědět jak to dopadne. A proto musíte posoudit sami ,jak na vás děj působí . Za mě Království popela NE! Aleeeee Maasova je Maasova.

22.12.2022 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Přiznám se že Dvory byli trochu lepší ale i tak to mělo neskutečnou šťávu a napětí. Bavila mě výbušná povaha hrdinky a její dovednosti. Ostatní postavy mi taky moc sedli .Je to prostě boží. Už se těším až si přečtu další díly! :-)

19.08.2022 4 z 5

Hunger Games 1–3 (box) Hunger Games 1–3 (box) Suzanne Collins

Úžasná série !

12.04.2022 5 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Povídkové díly mě většinou vrátí do děje a připomenou mi skvělou sérii a proto je miluji. Avšak tohle bylo slabé, myslím si že knihu je tak trochu zbytečné číst kromě posledních dvou povídek .Ještě mě pobavila povídka Carswellův průvodce za štěstím a to je vše co doporučuji. Ne že by to bylo snad špatně napsané ale spíš ni to přišlo prázdné. Autorka se zbytečně rozpitvávala s příběhy o kterých jsme už slyšeli. Za mě je to OK ale když si tohle necháte ujít tak se nic nestane.

04.03.2022 3 z 5

Anna z Avonlea Anna z Avonlea Lucy Maud Montgomery

Čtení mě bavilo ale není to zrovna můj „šálek kávy ". Spíš bych to doporučila začínajícím čtenářům. Knize se však musí nechat její krásné prostředí a okouzlující obálka (kvůli ní jsem knihu potřebovala do své knihovny). Za mě se kniha hodí na cesty, vejde se všude, a proto hodnotím třemi hvězdičkami.

09.02.2022 3 z 5

Netvoři a krásky Netvoři a krásky Soman Chainani

Jako asi nějak extra mě to nenadchlo ale dalo se. Některé příběhy byly faj jiné zas ne. Já bych doporučila Petra pana, Popelku a Lociku. Celkově bych dala knížce tak 3,5⭐.

06.01.2023 3 z 5

Štěstí - Nejkrásnější citáty Štěstí - Nejkrásnější citáty Antoine de Saint-Exupéry

Jako věčného pesimistu mě tato kniha moc nenadchla. Nicméně jsem ji dostala k vánocům a jsem za ni vděčná.

26.12.2022 4 z 5

Anne of Green Gables/Anna ze Zeleného domu A1-A2 Anne of Green Gables/Anna ze Zeleného domu A1-A2 Nick Gerrard

Dobré a velmi jednoduché procvičení AJ na fajn příběhu.

29.09.2022 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Moc mě to bavilo, dalo bych 4,5 ⭐ jinak plně souhlasím s komentářem pode mnou(Artep071).

19.09.2022 4 z 5

Měl tatíček, měl tři dcery Měl tatíček, měl tři dcery Oldřich Sirovátka

Velmi pěkné ponuré balady.

09.07.2022 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Asi tak...Na mě to bylo těžce napsané a napětí přišlo až od půlky ,ale nápad byl moc zajímavý. Autorka umí výborné zmást kdo je kdo. Tipnu si že i vy si budete myslet přesně naopak kdo je princ a kdo zabiják. Hlavní postavy mi sice byli sympatické a milostný trojúhelník byl fajn ale kniha mě nepohltila. Budu si muset rozmyslet jestli se pustím do dalšího dílu. PS: Teď je čas na letní odlehčené romantiky.

30.06.2022 3 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Pecková fantasy s perfektními postavami a nadupaným dějem. Čtení byla jízda a rozhodně říkám "číst ,číst a číst"...

13.05.2022 5 z 5

Anna z ostrova Anna z ostrova Lucy Maud Montgomery

Vůbec bych netušila že se mi kniha po předchozím pro mě neatraktivním dílu bude líbit natož že na konci uroním i pár slz .Bylo to krásné ani nevím jestli slzy byli ze smutku , krásy čí neuvěřitelně krásně popsaného soužení hrdinky. Závěr i celá kniha byli neuvěřitelně milí a ani knize nezazlívám pomalí místy až zdlouhavý děj. Moc se mi líbilo jak si Anna uvědomuje že život není růžový sen a že se zní na univerzitě stala mladá moudrá žena .Knihu bych doporučila jako odpočinek a pohlazení na duši.

18.03.2022 5 z 5

Maxovy trable: Zamčený ve školní skříňce Maxovy trable: Zamčený ve školní skříňce Rachel Renée Russell

Normálně bych si knihu nepřečetla ,ale protože jsme s kámoškama skoušeli snižní štafetu(na štafetu je kniha ideální) tak nebyla špatná. Mně osobně moc neoslovila ale pro ty co mají rádi vtipné knihy tak určitě super.

17.03.2022 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Ach jo ,Tak tohle mě zklamalo! Protože jsem viděla seriál i film ,očekávala jsem velmi dobrou knihu ale tohle mě tak moc nebavilo. Clary mi přišla dětinská, nerozvážná a jako hlavní postava mi vůbec nesedla .Jace je prostě arogantní blonďák a o ději jsem věděla. Možná jeto jen otázka osobního vkusu nebo spoilerů v seriálu ale tuhle knihu jsem nedovedla dočíst .Přece jen věřím že kniha má své čtenáře a dokáže zaujmout.

06.03.2022 1 z 5