SmilFlaška SmilFlaška komentáře u knih

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Jo, byla to další rychlá jízda. Tentokrát s větším spádem, více plot twists, větším vystavěním kontextu. Také lze vidět, že si Reganová dala více pozor na detaily procedur na místě činu.

Takže všeobecná spokojenost. Upřímně se těším na další, poněkud morbidně pojmenovaný, Matčin hrob.

26.03.2021 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Třetím dílem jsem se asi stal už opravdu skalním fanouškem Josie Quinnové.

Matčin hrob má v sobě mnohem více plot-twistů než díly předchozí. Ty jsou ale zároveň i mnohem uvěřitelnější.

Co beru jako další velké plus je, že díky poznávání její minulosit, postava Josie nabírá na komplexnosti. Tím se pro mě stává autentičtější a sympatičtější.

5* - naprosto doporučuji.

04.10.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Supr. Děj má dobrý spád. Zápletka vám není hned jasná. Na postavách vám záleží, nejsou totiž ploché a nedůvěřivé.

Josie Quinn mi zprvu byla nesympatická, ale jak jsem více odkrýval její minulost, tak jsem pro její chování a rozhodování měl čím dál větší pochopení až pak i obdiv.

Není to kniha, nad kterou budu přemýšlet ještě další rok, ale rozhodně mě bavila, občas i troch uděsila. Doporučil bych dál.

24.09.2020 5 z 5

Mrazivá krutost Mrazivá krutost Caz Frear

Čtivá. Úžasně promyšlená. Tak na mě po přečtení působí tato kniha. Pokud jste také unavený detektivkama jako přes kopírák, tak doporučuji. Tahle je jiná. Lepší.

27.02.2020 5 z 5

Přiznám se, že to byla moje první romantická komedie. A také jen kvůli tomu, že to je Bryndza.

Ale stálo to za to. Zasmál jsem se. Několikrát. Nejskvělejší jsou Rosencratz a Chris. Doporučuju :).

Jednoznačně.

07.06.2021 5 z 5

Neskutečný svět Neskutečný svět Jenny McLachlan

Krásný, dobrdružný, dračí...

A ta obálka. Skvělý čtení a to asi věkem nepatřím do cílovky.

01.12.2021 5 z 5