skeyne641 skeyne641 komentáře u knih

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Kniha byla úplně skvělá od začátku to bylo napínavé a místy mrazivé a konec mě zaskočil úplně každopádně jsem ráda že sem si ji přečetla ,četla se sama nešlo se od ní odtrhnout .

08.02.2024 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Ben Cheetham

Knihu sem si koupila jelikož miluju duchařiny a už podle obalu a některých recenzí to vypadalo na luxusní příběh který Vám nedá spát bohužel nestalo se pořád jsem čekala nějaké napětí sem tam se objevilo co mě zaujalo ale po pár stránkách to vymizelo.Celá kniha se neskutečně táhla a až nějakých 20 stránek před koncem se něco málo událo a pak rychle skončilo ,moc sem se na knihu těšila ale celkem mě zklamala

27.06.2022

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

No co říct k této knize napřed sem se nemohla začíst nedávalo to žádný smysl až sem si říkala že sem vynaložila celkem velké úsilí ji sehnat bo když vyšla musela jsem si mít hned jelikož knihy od Darcy miluju .Po prvotním zklamání a po cca skoro 180 stránkách se kniha pěkně rozjela takový sešup by mě ani ve snu nenapadl Na konci knihy došlo k rozuzlení toho všeho a byla to pecka jsem ráda že sem vydržela a dočetla ji celou takže vřele doporučuji

05.09.2023 5 z 5