sira sira komentáře u knih

Kameny 3 od A do Z - Více než 250 krystalů Kameny 3 od A do Z - Více než 250 krystalů Judy Hall

Kamenů není nikdy dost:-) Opět výborně zpracované a vhodné pro ty, kteří se zajímají o hodně vzácné kameny. Mám od autorky všechny 3 díly a myslím, že další přehled kamenů už nebudu potřebovat. Rozhodně doporučuji!

29.05.2016 5 z 5

Pro příštích sedm generací. Rada starých moudrých žen představuje svou vizi budoucnosti Země Pro příštích sedm generací. Rada starých moudrých žen představuje svou vizi budoucnosti Země Carol Schaefer

Kniha byla zajímavá, ale čekala jsem ještě trošku víc. Každopádně myšlenky tam stojí za to si přečíst, inspirovat se a využít knihu jako odpočinkovou.

27.05.2016 4 z 5

Ochranné kameny Ochranné kameny Wolfgang Hahl

Kniha obsahuje základní informace, není příliš podrobná, ale za přečtení určitě stojí.

23.05.2016 4 z 5

Prastaré tajemství květu života 1 Prastaré tajemství květu života 1 Drunvalo Melchizedek

Knihu jsem přečetla jedním dechem a je úžasná. I přes matematická doplnění a geometrické nákresy (nejsem matematik), byla výborně čtivě psaná. Oceňuji, že předkládá věci k přemýšlení, každý si může vybrat to, co je mu blízké, nebo co je schopen si ověřit. Už se chystám na druhý díl.

23.05.2016 5 z 5

Merkaba Merkaba Jeanne Ruland

Naprosto skvělá kniha! Poskytuje základní a podrobné informace krok za krokem, jak aktivovat merkabu. Je psaná velmi jednoduše, ale obsahuje vše potřebné pro toho, kdo s merkabou začíná pracovat. Rozhodně mohu doporučit.

20.05.2016 5 z 5

Síla a moc krystalů Síla a moc krystalů Pandora Geddes

Přehledná, jednoduše psaná kniha o základním využitím krystalů. Obsahuje základní techniky práce s kameny a popis několika vybraných krystalů. Na popis krystalů jsou k dispozici lepší knihy, ale popis využití kamenů je zde skvělý. Určitě doporučuji pro začátek práce s krystaly. Navíc - kniha je maličká, vejde se všude do kapsy a můžete si průběžně vše opakovat:-)

09.05.2016 4 z 5

Nanebevzatí mistři Nanebevzatí mistři Doreen Virtue

Mám od této autorky několik karet, ale tyto mi přijdou nejlepší - tj. nejlépe se mi s nimi pracuje. Jsou krásně zpracované - mohu doporučit.

Poselství pro Kmen mnoha barev Poselství pro Kmen mnoha barev Kiesha Crowther

Skvělá kniha, která shrnuje mnoho věcí, které jsem někde četla, nebo slyšela a propojuje je ve smysluplný celek. Knihu jsem četla jedním dechem a jenom lituji, že nebyla delší. Oceňuji i pár praktických rad, které si člověk může z knihy vzít.

V rezonanci s přírodou V rezonanci s přírodou Hans Andeweg

Výborná kniha plná informací, ale i praktických postupů, jak můžeme pomoci přírodě. Rozhodně stojí za přečtení!

Skrytá moc drahých kamenů Skrytá moc drahých kamenů Josef Pavel Kreperát

Výborná kniha - stále se k ní vracím. V porovnání s jinými oceňuji, že je u všech kamenů uvedeno, zda se u nás vyskytují a pokud ano, tak je přímo zmíněno, kde je možné je najít.

03.01.2016 5 z 5