sel123 sel123 komentáře u knih

Pevnost Drakonis 1 - Nová krev Pevnost Drakonis 1 - Nová krev Michael A. Stackpole

Moc military mi to nepřijde. Spíš fantazy. Dobrá trocha taktiky, strategie, logistiky …. ale fakt malinko. Jinak překvapivě jsem vydržel až do 6 dílu. Číst se dá. Kazí to jen leckdy naivní chování postav (těch co naivní být nemají) a nelogičnost fungování světa. Prostě čistej průměr spíš pro sváteční čtenáře .

27.01.2021 2 z 5

Král bez království Král bez království Tomáš Dušek

Celkem překvapilo. Pozitivně. Tedy až na poslední díl ten je děsnej.

08.10.2020 3 z 5

Propast času Propast času Roman Bureš

Ze začátku jsem byl celkem našenej. Knihy tohodle typu já rád. Bohužel později se tam celkem dost promítá něco jako červená knihovna, multikulti názory, genderová vyrovnanost ..... prostě věci které se do doby a situaci vykreslených v knize vážně nehodí. A nelogičnost vážně rád nemám. Bohužel další díly jsou v tomhle ohledu ještě horší.

18.04.2019 2 z 5

Císařovy čepele Císařovy čepele Brian Staveley

Tak zatím jsem četl jen Císařovy čepele. Bohužel mne nenadchly. Přijde mi to psáno pro -náctileté (postavy jednají nelogicky, stále opakování již popsaného, dialogy často dosti hloupé ...). Na druhou stranu svět je vystavěn zajímavě a i zápletka upoutá. Přípomíná dost styl Goodkinda. Takže pokud se vám líbí asi oceníte i toto.

19.10.2018 1 z 5