SarahRoyalAss SarahRoyalAss komentáře u knih

Lhář 3 Lhář 3 Jakub Ćwiek

Trošičku slabší kousek... taková příprava na a díl. Kolikrát jsem se musela doslava dokopat abych tenhle díl dočetla, abych se co nejdříve dostala k dalšímu dílu. Nějaké části byly pěkné, ale celkově mě knížka moc neoslovila. 3 hvězdičky za knížku a 1 hvězdička za Lucifera.

01.11.2016 4 z 5

Lhář 2 Lhář 2 Jakub Ćwiek

Musím říct, že druhý díl rozhodně překvapil a udělal mi velikou radost!!!
Kniha mi bavila o hodně více, než předešlý díl. Udělalo mi i velikou radost zapojení nových postav. Bakchus a Erot se mi zamlouvali již ze začátku a modlila jsem se, aby zůstali. Přání splněno~! :)
Také změna stylu, z povídek do souvislého textu, byla velmi příjemná. Postavy se nám tak i lépe představí, díky s hraním si s více detaily. Díky knížce jsem se v autobuse hihňala jako tichý blázen. Ale ničeho nelituji!! :)

25.10.2016 5 z 5

Lhář Lhář Jakub Ćwiek

Knížku jsem si přečetla na doporučení od přátel a můžu říct, jsem jim za to vděčná do konce života!
Knížka se opravdu moc dobře čte a její humor mi kolikrát donutil se hihňat v autobuse. Nikdy mi moc knihy s andělskou tématikou nelákaly, ale tady... to je jiná. :)
Loki jako hlavní postava mi přijde opravdu zajímavá, akorát jsem čekala, že ho tam více představí a celkově uvedou čtenáře více do obrazu. Někdo, kdo nezná severské mytologie, může být trochu mimo. Pak může děkovat tetičce wiki.
Dle mého si první díl právem zaslouží 4 hvězdičky!! :)

18.10.2016 4 z 5

Nečekala jsem žádný zázrak, ale i tak jsem se ohromně těšila až si knihu přečtu. Upřímně, Rowlingová musela být zhulená když dala téhle knížce zelenou. Některé části byly moc pěkné, zajímavé a na to, že je to zpracování scénáře, se knížka čte velmi dobře. Ale upřímně, jako velký fanda Harryho Pottera, plakala jsem slzy zoufalství a byla na sebe naštvaná, že jsem kvůli tomuhle blábolu byla vzhůru a četla do 2 do rána. Ale i tak si mého názoru zaslouží knížka alespoň 2*

12.10.2016 2 z 5