Ruru Ruru komentáře u knih

S Klárkou za dobrodružstvím S Klárkou za dobrodružstvím Věra Řeháčková

Čte se rychle a je skvělá. Líbí se mi, jak děti pořád lítají někde venku a nesedí doma u počítačů a bůhví čeho.

24.11.2020 5 z 5

Domov U Huňatých tlapek Domov U Huňatých tlapek Megan Rix

Knížka se čte velmi dobře, je to takové oddechové, nemusíte u toho přemýšlet. Navíc se dobře popisuje, například na čtenářské deníky ;).

04.11.2020 5 z 5

Sářin sen Sářin sen Brigitte Blobel

Skvělá knížka! Protože mám balet velmi ráda, byly pro mě zajímavé i pasáže ze zkoušek nebo trénování.

14.08.2020 5 z 5

Po meči i po přeslici Po meči i po přeslici Zora Beráková

(SPOILER) Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst. Chvíli poté jsem četla jako blázen a další chvíli už se mi zase nechtělo. Přemohla jsem se a pak už se to se mnou vezlo. Občas tam na mě bylo moc jmen, ale to k takovéhle knize asi patří. Konec byl skvělý a hlavně zajímavý. Elišku Kateřinu naprosto chápu, zasloužila by si pořádnou lásku bez trestů a s někým kdo k ní cítí pravé city a nejde mu jen o majetek. Markétu Saloménu Slavatovou bych v její pozici také neměla v lásce. Eliščina tělesná vada přece není žádná katastrofa, možná se hůře shání ženich, ale když se najde ten pravý, bude ji milovat kvůli její laskavosti a oddanosti a na vadu nebude hledět.
Závěr?
Skvělé! Možná až se to budeme učit ve škole budu mít náskok ;).

13.11.2020 4 z 5

Pomerančové květy pro nevěstu Pomerančové květy pro nevěstu Helena Longinová

(SPOILER) Za mě 5*. Kniha se četla skvěle a nic se zbytečně neprotahovalo.

Že je Veronika těhotná mě nenapadlo ani ve snu, proto to bylo veliké překvapení.

25.09.2020 5 z 5

Klementýnka a jarní výlet Klementýnka a jarní výlet Sara Pennypacker

Doma mám 3 knížky s Klementýnkou a všechny jsou naprosto boží!

15.08.2020

Dvojčata na bitevním poli Dvojčata na bitevním poli Geoff Rodkey

Boží kniha! Vzhledem k tomu, že mám bratra tak tak nějak vím o čem Klaudie mluví ;).
Vtipné, svižné, dobře se četlo a mně nezbývá nic jiného než dát plný počet hvězd. Líbily se mi i SMS mezi rodiči.

21.06.2020 5 z 5

Jak mi kobliha s marmeládou zničila život Jak mi kobliha s marmeládou zničila život Mark Lowery

Skvělá knížka. Připravte se, že budete mít záchvaty smíchu.

29.04.2020 5 z 5

Kluky neřeším Kluky neřeším Sandra Lanczová

(SPOILER) Knížka se mi líbila, a ano Adéla se mohla zachovat lépe ale přece jen Honza byl starší tak to mohl zarazit on. Samozřejmě neříkám že Adéla na tom vinu nemá.

24.04.2020 4 z 5