roman9276 roman9276 komentáře u knih

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Konečně po těch letech jsem se dostal k nástrojům smrti. První půlka byla pro mě taková vlažná, neboť byla hodně dle filmu. Ale druhá polovina mi to vynahradila. Doufal jsem, že podle oblíbenosti této série mě to bude bavit a ona to byla pravda! Fakt to bylo skvělý i z pohledu různých vztahových vývojů postav, napětí i akce. Hurá na další díl!

10.01.2019 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Prostředí Stříbrný zátoky, delfínů a velryb bylo naprosto kouzelný. Člověk má pocit, že by se tam nejradši nastěhoval do nějaký chajdy a chránil přírodu a velryby, takovej vliv tahle knížka má na mě. Bohužel s postavama už to bylo horší, nejenže samotnej konec je tak brutálně předvídatelnej, že by mě snad šokovalo jen, kdyby to dopadlo jinak, ale největší problém byl s postavama, do kterejch jsem se jaksi nedokázal vcítit a to knize dost ubralo.

16.11.2018 3 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Levný knihy, 29 korun, nekupto???? Hlavně mě zajímala povídka od Stephenie Meyer. První dvě povídky stojej za houby, jak kdyby to napsalo dvanáctiletý dítě. Námět třetí byl docela slušnej, zajímavý fantasy o smrti. Čtvrtá měla relativně dobrej příběh o osmnáctiletý superbuchtě. Poslední povídka od Stephenie, na kterou jsem se těšil nejvíc byla další kravina. Všechny povídky měly ohromnej fantasy potenciál, kterej se jaksi nepodařilo naplnit.

06.11.2018 3 z 5

Odbarvená píča / The White Pussy Odbarvená píča / The White Pussy Charles Bukowski

Je to první knížka, kterou jsem od tohohle sprosťáka četl a určitě mě nalákal na jeho další díla. Za mě super!

21.08.2018 4 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Na to, že je to dost populární kniha posledních pár měsíců, tak z mýho pohledu velký zklamání. Hlavní hrdinka Ema, sedmadvacetiletá vypatlaná a rozmazlená kráva, která má myšlení dvanáctiletý holky a dobrý večer je panna. Ty vole ještě se mi nestalo, abych ústřední postavu totálně nenáviděl od začátku do konce. Holka by si hlavně potřebovala pořádně vrznout, možná by pak nebyla tak neuvěřitelně dementní.

21.08.2018 3 z 5

Vlastně jsem od toho čekal něco úplně jiného, ale nakonec jsem rád, že ji mám doma. Je to spíše čtení pro děti, ale dozvěděl jsem se i pár zajímavostí, o kterých jsem neměl tušení.

21.08.2018 4 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Pokračování Šesti vran je mega dobrý! Tahle partička je prostě boží. Hodně akce, násilí, smrti, intrik, lásky, nečekanejch zvratů a dost momentů, kde čumim s otevřenou pusou. A jako ten konec?! To se Burdago asi zbláznila ne? Druhej díl ještě lepší než první, a to nemůžu říct o moc knížkách.

17.08.2018 5 z 5

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Jednoduchý čtení, ale celkem slátanina. Autorka tady nacpala několik linií a působilo to dost zmateně. Mohlo to bejt dobrý, bonusový body za nápad, ale zbytečně je to naplácaný pátý přes devátý.

09.07.2018 3 z 5

O dívce Grace O dívce Grace Anthony Doerr

Hrozná blbost. Nuda, nuda a zase jenom nuda. Děj je absolutně o ničem, postavy úplně debilní, neoriginální příběh s trapnym koncem. Druhá knížka od Doera, která stála úplně za h..... Naprostá ztráta času.

23.06.2018 odpad!