rampapa rampapa komentáře u knih

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Bože můj to bylo úžasný!!!! Na tenhle poslední díl jsem se hodně těšila a překonal mé očekávání. Mounta jsem si zamilovala už hned v prvním díle a teď ho mám ráda ještě víc. Knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku. ️️️

15.07.2021 5 z 5

Král Král Devney Perry

Na tuhle autorku jsem byla hodně zvědavá, a jsem jí nadšená. Krásně moc píše. Příběh se mi moc líbil. Dashe jsem si hnedka zamilovala. A Bryce jak bysnet. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

30.04.2022 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Tak tohle bylo boží. Miluji knížky od Amo. Ale proč píše tak že jsem z toho úplně hotová. Potřebuju okamžitě další díl...... Myslela jsem si že první díl hned tak něco nepřekoná...ale tohle? To bylo něco.Woww. Uz se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Prosím aby brzo vydali další knížku z klub králů.

23.03.2022 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Tak tohle bylo super. Na tuhle autorku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená jak píše. Byla to krásná oddychová knížka. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

05.01.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tak tohle byla bomba. Na další díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Příběh mě naprosto pohltil. Knížka přečtená ani ne za tři hodinky. Cama jsem si hnedka zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Jen nevím jestli to vydržím. Knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

25.11.2021 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Na autorku jsem byla hodně zvědavá. A musím říct že krásně píše. Příběh sem si hned oblíbila. Lanu a Rayna jsem si hnedka zamilovala a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

15.10.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tahle kniha je naprosto skvělá. Přesně tohle jsem potřebovala ano. Nádherný příběh. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl jen nevím jak to vydržím. Knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

14.08.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Nádherný a krásný příběh. Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

21.05.2020 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Wow. Už hodně dlouho jsem si něco takového nečetla a byla jsem hodně překvapená. Knížku velmi doporučuji.

20.02.2020 5 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Tak tohle je za mě nejlepší díl ze série. Moc mám ráda tuhle autorku a tuhle sérii. Evie se Sebastianem jsem si hnedka zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

28.06.2023 5 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Nádherná knížka. Moc se mi líbila. Delilu jsem si hnedka zamilovala a Macona taky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

14.06.2022 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Tak tohle bylo boží. Krásné zvrhlé a sexy. Payton jsem si zamilovala už z předešlýho dílu a teď jí mám ještě radši. A Dominika jsem si hnedka oblíbila. Tenhle příběh je zatím nejlepší z celé série ale jsem zvědavá na další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku a příběhy z tématikou padesáti odstínů šedi. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

26.02.2022 5 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Na první díl Duny jsem byla hodně zvědavá a to skoro nečtu sci-fi. A jsem z toho nadšená. Je to krásná kniha. Poula jsem si hnedka oblíbila. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

19.02.2022 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Tak tohle bylo super žhavé. Příběh mě úplně pohltil. Krásně napsaná kniha. Knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Peyton.️

20.08.2021 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Tuhle autorku miluju a zbožňuju.Na Reida jsem se hodně těšila z předešlých dílů. Becca s Reidem jsou prostě úžasní a nejde si je nezamilovat. Moc se mi líbí že všichni drží spolu BAM. Knížka se mi hodně líbila.A určitě ji hodně doporučuji. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Vanovi.

19.03.2021 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Zamilovala jsem si kluky z BAM. A Aidena obzvlášť. Moc se mi líbil. Knížku velmi doporučuji. Ale už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Maddoxovi.

30.07.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Nádherný příběh do téhle knížky a do autorky jsem se opět Zamilovala a už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Aidenovi. Příběh Bentleyho a Emmy mě tak nadchnul že nevím jestli vydržím čekat na další díl. Knížku velmi doporučuji.

01.04.2020 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Moc pěkný příběh. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

09.08.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Tak tohle bylo SUPER ÚŽASNÉ.... Nemám slov. Miluju tuhle autorku to jak píše. Temperance jsem si v téhle série ještě víc zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

09.08.2022 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Nádherný příběh. Okamžitě potřebuju další díl. A to IHNED ️ Cecilii jsem si hnedka zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

11.07.2022 5 z 5