RADIN RADIN komentáře u knih

Čas vlků Čas vlků Bernard Clavel

Život mu dobre naložil,Matúšovi.

05.06.2018 4 z 5

Sokyňa Sokyňa Ladislav Beňo

Koľko takých Iviet behá po svete.

28.05.2018 2 z 5

Zneuctená Zneuctená Saira Ahmed

Za veľa problémov si mohla sama.

15.05.2018 1 z 5

Večná láska Večná láska Kathleen E. Woodiwiss

Akúsi čudnú povahu mala tá Abrielle,ale stálo pri nej šťastie.

06.05.2018 2 z 5

Krásna Catherine 2 - Zlaté rúno Krásna Catherine 2 - Zlaté rúno Juliette Benzoni

Zaujímavé že Catherina neostala tehotná od Arnauda.

28.04.2018 5 z 5

Jediná láska Jediná láska Juliette Benzoni

Ale tá Catherina dopadla,v princovej posteli sa na ňu pozerá Arnaud,no neviem či sa jej oplatí ešte vôbec bojovať o Arnaudovu lásku.Arnaud by bol dobrý hlupák,keby ju potom čo videl ešte chcel.

19.04.2018 5 z 5

Lásky Žofie Bosniakové Lásky Žofie Bosniakové Jožo Nižnánsky

Vešelín veru dlho nesmútil za Žofiou,načo jej pobláznil hlavu,keď ju nemiloval.

14.04.2018 5 z 5

Milenka na jednu noc Milenka na jednu noc Rexanne Becnel

Pekná kniha,aj troška erotiky bolo -_-

07.04.2018 3 z 5

Gričská čarodejnica IV. - Dvorná kamarila Gričská čarodejnica IV. - Dvorná kamarila Marija Jurić Zagorka (p)

Najslabší diel,kniha ma bavila po rozuzlenie Nery a Sinišu,ako sa začal dej točiť okolo Jozefa kniha ma prestala baviť,nemám rád knihy kde je hlavnou postavou král alebo královna a postava Jozefa ll. sa mi vôbec nepáčila.Bol to chudák.Vraj aká veľká láska to bola medzi Sinišom a Nerou,keby Nere nedal Rosenberg prečítať list od bielej masky,tak by sa začala pelešiť s tým úbožiakom Jozefom II.

01.04.2018 3 z 5

Gričská čarodejnica III. - Sokyňa Márie Terézie Gričská čarodejnica III. - Sokyňa Márie Terézie Marija Jurić Zagorka (p)

Ten následník trónu Jozef bol teda dobrý ****t,hrbatá mu nevoňala aj keď bola jeho ženou,ale peknú chcel aj za cenu násilia.

16.03.2018 5 z 5

Gričská čarodejnica II. - Spolok diablov Gričská čarodejnica II. - Spolok diablov Marija Jurić Zagorka (p)

Kniha je super,dej je napínavý až do konca.Veľmi som ocenil pomoc Sinišu Nere, keď sa jej všetci otočili chrbtom,aj keď o to zo začiatku nestála.

25.02.2018 5 z 5

Gričská čarodejnica I. Gričská čarodejnica I. Marija Jurić Zagorka (p)

Tá Katarína vedela klamať, a balamutiť chlapov ešte lepšie,príbeh je napínavý od začiatku až do konca,kniha sa mi veľmi páčila.

09.02.2018 5 z 5

Krvavý erb Krvavý erb Jana Pronská

Eliza dostala do vienka veľa šťastia a stretala samých gentlemanov,ktorý jej vždy pomohli,pekný príbeh,kniha sa dobre číta.

29.01.2018 4 z 5

Tri gaštanové kone Tri gaštanové kone Margita Figuli

Dojímavý príbeh o sile čistej lásky,ktorý na mňa veľmi zapôsobil.A samozrejme aj vlastnosti bohatých,ktorý si myslia že iba im patrí svet a všetko v ňom,preto si všetko berú,hoci aj násilím a chceli by len rozkazovať všetkým.

25.01.2018 5 z 5

Mladomanželka Mladomanželka Juliette Benzoni

Tá Melániina mama bola zaujatá len sama sebou,ešte že mala Melánia starého otca,to bol ,,kofer,,ten sa mi páčil.Príbeh ma ale neoslovil,ďalšie diely čítať nebudem.

22.01.2018 3 z 5

Spišské tajomstvo Spišské tajomstvo Jožo Nižnánsky

Pekný príbeh z Ľubovne,kniha sa mi dobre čítala,taká odpočinková detektívka.

17.01.2018 3 z 5

Kliatba Alžbety Bátoriovej Kliatba Alžbety Bátoriovej Andrej Štiavnický

Ľúto mi je tej Márie Coborovej,taká mladulinká a stala sa rituálnou obeťou,tá si veru musela vytrpieť.

09.01.2018 3 z 5

Zbohom, Alžbeta Bátoriová Zbohom, Alžbeta Bátoriová Andrej Štiavnický

Tak Listiusová si nakoniec sama siahla na život,to sa mi dajako nepozdáva,lebo Anna Rosina sa mala veľmi rada.Fábrymu sa tuším jedinému podarilo zostarnúť,inak všetci zomierali,alebo boli zavraždení celkom mladí.A tie mátohy mi tam vôbec nepasujú.

31.12.2017 3 z 5

V tieni smrti Alžbety Báthoriovej (Zavŕšenie osudu Anny Rosiny Listiusovej) V tieni smrti Alžbety Báthoriovej (Zavŕšenie osudu Anny Rosiny Listiusovej) Andrej Štiavnický

Od polovice knihy sa tam začala miešať politika a tam sa pomaly stráca môj záujem.Ale som zvedavý či tú Annu Rosinu popravia alebo nie.

23.12.2017 3 z 5

Sebeobrana ženy Sebeobrana ženy Ivan Fojtík