Radesan Radesan komentáře u knih

Klam Klam William Dietz

Jestli je to tím, že to nepsal Drew nevím, ale je to takové jiné nežli předchozí díly. Kniha mne bavila, ale oproti předchozím dílům je to o něco slabší. Je fakt, že na internetu koluje přímo soubor s vypsanými chybami v příběhu nebo drobnostech a to mi vadí si nejvíce, že se zpracování svěří někomu, kdo... do toho světa nevidí tak moc jako původní autor.

13.08.2021 3 z 5

Vzpoura na Nexu Vzpoura na Nexu Jason Hough

Jak jsem se na to těšil po dočtení prvních knihy týkajících se půdovní trilogie, jak dlouho jsem si "ňahňal" to potěšení až začnu číst...... tak zhruba od poloviny knihy přišel poprvé v mém životě pocit, že se kopu násilím do dočtení. Jak pár lidí podotklo, je to zbytečně dlouhé, natahované a působí to na mne tak, že aby byl dosažen počet stran, je tam hrozně moc omáčky okolo, která mi spíše škodila. Opravdu první kniha a ještě k tomu z mé srdcové záležitosti.... u které jsme se nutil dojet až do konce. Hvězdu za to, že má člověk jiný pohled na spoustu postav z Andromedy a lépe chápe jejich motivy.

13.08.2021 1 z 5

Anihilace Anihilace Catherynne M. Valente

Za mne osobně velmi milé překvapení. Oproti hroznému "prvnímu dílu", který byl utahaný až hrůza, je to ohromný posun. Kniha mne bavila stejně tak, jako Iniciace. Kdo má rád Mass Effect a není příliš afektován proti Andromedě, knihu si podle mne užije jako zajímavou vsuvku k "méně omýlaným" rasám naší galaxie v této sérii.

13.08.2021 4 z 5

Volání Volání David Gaider

První díl mne opravdu bavil, druhý díl byl o něco vleklejší a táhlejší, ale pořád je v tom ta příjemná brutalita Dragon age, kde se s tím ohledně krve a vraždění "více nežli v Mass Effectu neserou" a to se mi líbí. Bylo těžké knihu získat a považuji za malé vítězství, že jsem ji ještě sehnal (první kniha přes bazar v životě), ale rozhodně toho nelituji. Dobrá kniha, která má v knihovně své místo, ale že bych jí někdy v budoucnu znovu četl.... to nejspíše nikoliv.

12.08.2021 3 z 5

Den draka Den draka Richard A. Knaak

Tahle kniha pro mne byla přirozeným pokračováním, líbila se mi, ale po předchozích knihách byl pro mne děj slabší. Rhonin ten děj s pár známěšími postavami trochu vylepšil. Každopádně v knihovně prostě být musela! :-)

12.08.2021 3 z 5