princeznaadri princeznaadri komentáře u knih

Exodus Exodus Kate Stewart

Po prvním díle jsem se opravdu nekohla dočkat tohoto druhého! A nezklamal!!!
Ten příběh je neskutečný! Spletitý! Chvíli je člověk naštvaný na postavy, poté si je zamiluje, směje se a pak zas neskutečně moc brečí!!!
V této knize opravdu nechybí nic! A to napětí je neskutečné!! Přála bych si aby tato série nikdy neskočila!!
Oba díly mám v knihovničce a už se chystám si je přečíst znovu. Ikdyž musím říct, že druhý díl byl opravdu neskutečný emoční zážitek, který budu ještě chvíli rozdýchávat!

05.08.2022

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Boží, boží, boží!! Tato kniha mě naprosto dostala! Hned od první kapitoly! Střed knihy by se mohl zdát možná nudnější, ale stále bylo plno akce. Nejdůležitějším okamžikem pro mě byl konec knihy. Až do konce jsem opravdu netušila jak to dopadne, a i když jsem měla nějaké doměnky, tak konec je rozhodně totálně rozbil, protože to jsem opravdu nečekala!! Až mi spadla z toho brada!! Okamžitě jsem jela koupit druhý díl!

21.07.2023 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

tato kniha mě totálně dostala. čte se uplně suprově a děj je neobyčejný. je velmi zajímavý a vzrušující . opravdu doporučuji přečíst. :)

05.06.2014 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Miluju!!! Je to skvělá oddechovka, plná pikantních scén.. ale oproti jiným podobným románům má konečně zajímavý příběh!!! Do knihy jsem se začetla okamžitě a už teď bych si ji nejradši přečetla znovu!!
Opravdu moc doporučuji!!

05.08.2022