pokreslená pokreslená komentáře u knih

Jak jsme slavili Velikonoce a další humoresky Jak jsme slavili Velikonoce a další humoresky Jaroslav Irovský

Škoda, že nebyl pan Irovský Šimkovi k ruce místo Krampola...
Při cestě vlakem se člověk nad knížkou culí jak jelimánek, pohroužený do čtení div nepřejede cílovou stanici. Může snad být lepší záruka kvalitního humoru?

08.08.2016 5 z 5

Příběhy sráče Příběhy sráče Jaroslav Irovský

Na recenzi jako takovou nemám koule, takže komentář, krátce po přečtení a krátký.

Jsem lehce ovlivněna osobním setkáním s charismatickým autorem a některými jeho zážitky, jež se jeví s mými málem duplicitní. Je zvláštní pocit číst vlastní myšlenky od někoho jiného. I tak jsem
s to ocenit dílo jako čtivé, fascinuje mě oxymoron lehké tíhy v povídkách obsažený. Bez příkras, bez milosti, upřímně- tak autor vypráví a proto mě to neskutečně baví.

16.07.2016 5 z 5

O(byčejný) život O(byčejný) život Jaroslav Irovský

Po Příbězích sráče jsem čekala, že O(byčejný) život naváže na stejnou notu. Tahle knížka je ale o poznání víc odlehčená, jasná, srovnaná... vyjma jedné temné povídky, která se mě dotkla více, než bych chtěla, jsem měla úsměv na rtech po celou dobu čtení a ještě dlouho poté.
P. S. Není nad to se zasmát antihrdinově přístupu k ženám, když nejde právě o Vás :)

08.08.2016 5 z 5