pipa36 pipa36 komentáře u knih

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Líbilo se mi to, ale... Vaughn jako alfa štěně a rádoby kopie svého otce Viciouse mi připadal až příliš zakomplexovaný a jeho chování příliš nesmyslné. Nicméně na závěr léta to bylo dobré a bavilo mě to.

04.09.2022 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Autorka s tímto dílem asi měla původně jiné plány, ale dle toho, co napsala v Poděkování, se dá pochopit, proč to nakonec dopadlo jinak. Takže i když v knize nebylo moc děje, svět, ve kterém se příběh odehrává, je pro mě pořád úchvatný.

20.08.2022 3 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Dočetla jsem, ale už mě to ani moc nebavilo. Tak nějak uměle natahovaný děj bez výraznějších zvratů - ten přišel až na samém konci, aby měl čtenář chuť (a potřebu?) zakoupit další díl. Nejdu do toho, zas tak moc se mi to nelíbilo. Tyto komerční hrátky nemám ráda.

13.08.2022 3 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Můj šálek kávy to úplně není, ale pořád lepší, než nějaká romantika. Co mě ale štve je, že jedna kniha přepočtená na průměrný počet stránek je nesmyslně (pouze a jedině kvůli penězům) rozdělena na 3 díly s počtem stránek jak pro první stupeň ZŠ... No jo no, marketing dělá svoje.

01.08.2022 3 z 5

Dveře do prázdnoty Dveře do prázdnoty Victoria Schwab

Toto že má být pokračováním Archivu??? Nazvala bych to spíše zklamáním, než pokračováním. Archivu samotnému je věnováno minimum prostoru spíše až na konci knihy, a i když děj obou knih od sebe dělí pouhé 3 týdny, z hlavní hrdinky se stala naprosto průměrná středoškolská pipinka bez špetky sebevědomí nebo schopnosti logického myšlení. Takže se dozvídáme o jejím tápání ve vztahu k Wesovi, seznamování se s prostředím nové střední školy a jejích nočních můrách, se kterými se však nikomu nemůže svěřit, protože by přišla o práci... Bóže, tohle byl teda úlet! První díl neotřelý, zábavný, napínavý, tajemný, čtivý, smutný - prostě super. Druhý díl nemá ani jedno z vyjmenovaného, spíše mi připadalo, jako bych četla nějaké poťouchlé pokračování Beverly Hills 90210. Za mě tedy nee, tohle nedoporučuji :-(

03.09.2019 1 z 5