petshopačka petshopačka komentáře u knih

Pusheen: Já, košišta Pusheen: Já, košišta Claire Belton

Pusheen je moje oblíbená kočka, obrázky jsou moc vtipné. Líbí se mi i její sestra Stormy.

07.12.2018 5 z 5

Nejlepší kamarád na světě Nejlepší kamarád na světě Margit Auer

Líbil se mi nápad s mluvícími zvířaty, které nikdo, kromě jejich páníčka, nevidí. Ida a Benni si je zasloužili jako první. Taky bych chtěla jedno.

02.02.2021 5 z 5

Šťastný únik Růženky Kulíškové Šťastný únik Růženky Kulíškové Daisy Meadows

Čarodějnice Grizelda chce zničit Les přátelství a unese draky, kteří způsobí velký vichr. Ten odfoukne morčecí rodinu Kulíškových. Lilka a Jola musí zvířátkům pomoct. Líbilo se mi, že to dobře dopadlo.

23.05.2020 5 z 5

Našlo se koťátko! Našlo se koťátko! Sue Mongredien

Mám ráda kočky. Líbilo se mi, že Lily koťátka zachránila a nakonec dostala Mourinku k narozeninám.

30.09.2019 5 z 5

Poník Poly Poník Poly Lily Small

Líbilo se mi, jak si stydlivá Poly našla kamarády a zachránila uvízlou kočičku Kiki.

17.03.2019 5 z 5

Unesli Lucku Šmidlifouskovou! Unesli Lucku Šmidlifouskovou! Daisy Meadows

Kamarádky pomůžou vyléčit kočičku a ta je veme do lesa Přátelství za zvířátky. Čarodějnice chce les zničit, ale holky ho zachrání. Je to napínavé.

13.07.2018 4 z 5

Zpátky do Afriky! Zpátky do Afriky! Jiří Dvořák

Zvířata utekla ze zoologické zahrady zpátky domů do Afriky a po cestě zažívají dobrodružství. Dobře se četla a jsou tam hezké obrázky. Je to moc vtipná knížka.

04.03.2018 5 z 5

Ztracený ježeček Ztracený ježeček Jill Hucklesby

Bibi najde ježčí miminko a pomůže mu. Je to moc hezká knížka a dobře se čte.

04.03.2018 5 z 5

Ledové království Pohádky z Arendelle od Anny a Elsy Ledové království Pohádky z Arendelle od Anny a Elsy Calliope Glass

Líbilo se mi, že všichni slavili narozeniny, a Anna a Elsa byly ještě malé holčičky.

29.12.2017 4 z 5

Zapomenuté jehňátko Zapomenuté jehňátko Kate Davies

Líbila se mi ovečka Bééétynka a jehňátko Štístko.

29.12.2017 5 z 5

Osamělý králíček Osamělý králíček Jill Hucklesby

Příběh o zachráněných králíčcích se mi moc líbil, malá Sára najde u cesty králíčka.

28.07.2017 5 z 5

Pejsek Puntík Pejsek Puntík Lily Small

Knížka je o tom, jak má pejsek Puntík narozeniny. Dostal jako dárek velkou šťavnatou kost. Byl moc nedočkavý, přál si velkou šťavnatou kost.
Líbilo se mi to, protože mám ráda narozeniny.

26.06.2017 5 z 5

Kočička Kiki Kočička Kiki Lily Small

Knížka má krásné obrázky a moc dobře se čte. Zvířátka z Kouzelného lesa se mi moc líbí. Už se těším na další díly.

20.06.2017 5 z 5

Aranella, dcera piráta Aranella, dcera piráta Aino Pervik

Aranella má tatínka piráta a žije bez kamarádů obklopená zlými piráty. Z moře zachrání trosečníka, který jí učí a povídá si s ní. Kvůli pirátským pokladům je unesena, ale nakonec si najde kamarády a odejde od pirátů. Bylo to dost napínavé.

20.03.2021 4 z 5

Letní dobrodružství Letní dobrodružství Sue Bentley

Lisa musí být o prázdninách u tety na venkově, kde nikoho nezná. Ve stodole najde kouzlené mluvící a čáry ovládající koťátko a spolu zažijí plno dobrodružství. Knížka se četla dobře, ale bylo v ní dost chyb.

12.03.2021 5 z 5

Zvědavá lištička Zvědavá lištička Michal Belšán

Líbilo se mi, jak Bára pomohla liščeti zamotanému do ostnatého drátu (v knížce je napsáno do pletacího). V jeskyni s netopýry to bylo strašidelné. Je to pěkná reklama na oddíly Brontosaurů.

31.10.2020 5 z 5

Ustrašené kotě Ustrašené kotě Holly Webb

Zázvorka se bojí kocourů od sousedů, Magda nemá kamarádky, ale nakonec to dobře dopadne. Pěkně se to čte.

04.10.2020 5 z 5

Babočka, která neumí létat - Klinika U bolavé tlapky Babočka, která neumí létat - Klinika U bolavé tlapky Liliana Fabisinská

Babočka vypadne z okna a zraní se. Její panička Johanka se na klinice U bolavé tlapky seznámí s dvojčaty doktorky Magdy a společně o Babočku pečují. Krátky příběh s dobrým koncem.

26.08.2020 4 z 5

Lama družičkou Lama družičkou Bella Swift

Lama Lulu se snaží všem pomáhat, skamarádí se s novou sousedkou Amalou a její maminkou. Pomůže jí najít kamarády a zbavit se zlé holky. Nakonec se slaví svatba. Mám rada lamy a líbilo se mi, že šla Lulu za družičku.

12.07.2020 5 z 5

Zasněžená červenka Zasněžená červenka Mary Kelly

Hana a Evan najdou červenku přilepenou ke kartonu a zavolají zvířecí záchranáře. Červenka se uzdraví a přiletí jim na zahradu do krmítka. Líbilo se mi, že to dobře dopadlo.

10.06.2020 5 z 5