petrakiki petrakiki komentáře u knih

Dědic trůnu Dědic trůnu Nariana Noverová

Tento druhý díl mladé, nadané spisovatelky je krásně napsaný. Má v sobě hodně pozitivních dějů a čte se sám. Přestože nemám moc času na čtení, na tento díl jsem si vždy chviličku našla a mrzelo mě, že jsem musela přestat. Knihu doporučuji všem kdo se chce odreagovat, zapojit fantazii a trochu se i bát o hlavní hrdiny. Již se těším na třetí díl a věřím, že bude stejně fantastický.

26.01.2024 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Nariana Noverová

Třetí díl je prostě super. Hezky se čte, jako i předchozí díly. Má spád, krásný děj, rozuzlení všech utajených tajemství života všech přítomných. Dozvíte se, že i když se před nikým snažíte něco utajit, dřív nebo později se pravda vždy vynoří na povrch, ať chcete nebo ne. Je to jako v normálním životě. A rodina je, anebo by měla být, ta o kterou se můžete vždy opřít. Doporučuji si přečíst, celou trilogii. A autorce přeji hodně dalších krásných nápaditých knih, které si ráda přečtu.

22.05.2024 5 z 5

Jiný svět Jiný svět Nariana Noverová

K Vánocům jsem dostala prvotinu mladé začínající spisovatelky. Kniha se mi velice líbila, má děj, napětí, spád i červenou knihovnu. Autorka má velkou fantazii i smysl pro detail. Kdo má rád relax a sci-fi si přijde na své. Druhý díl, “Dědic trůnu, který ještě bohužel není v nabídce, je ještě lepší a čtivější. Jelikož z prvního dílu již je vědět kdo je kdo, má to ještě větší napětí a spád. Knihy vřele doporučuji.

26.01.2024 5 z 5