PetikLozik PetikLozik komentáře u knih

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Myslím, že bych se nedopočítala, kolikrát tam bylo slovo odtušit. :D Přečetla jsem to docela rychle a rozhodně si v knihovně půjčím i další díl. :) V prvním dílu jsem docela rychle uhádla, kdo to všechno způsobuje, ale tady mi to nějak nedošlo...nepodezřívala jsem ho, už jen kvůli vykradené a rozházené ordinaci.

11.02.2014 4 z 5

Méně známé nestvůry 21. století Méně známé nestvůry 21. století Kim Fu

Od sbírky povídek jsem půdovně, podle názvu, čekala něco jiného, ale nakonec to bylo rozhodně zajímavé čtení.
Do jednotlivých příběhů se velice snadno začetlo, jen ty závěry byly všechny takové zvláštně useknuté... Na můj vkus až moc otevřené.

01.02.2024 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Souhlasím s Cukrblik :) ....knížku jsem sice měla přečtenou rychleji, ale vadilo mi na tom to samé....potom mi ještě přišlo že se tam pořád tříští a padá :D Autorka se moc často opakuje.
Na to jak dlouhá je na tu knížku čekací doba v knihovně (13xrezervovaná!) mě to docela zklamalo...

31.08.2014 2 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Lepší by u téhle knihy byla er-forma. Kniha celkově byla, ale čtivá i když jsem očekávala od nápadu víc. :)

15.08.2014 3 z 5

V pasti V pasti Michael Northrop

Nic moc xD

15.07.2014 2 z 5

Tajemné pověsti české Tajemné pověsti české Břetislav Nikl

Nestojí za přečtení...pokud nečekáte normální pověsti, nic tajemného na nich není.

17.02.2014 1 z 5

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Nedočetla jsem ji, vůbec mě nezaujal děj ani po půlce knížky.

11.02.2014 odpad!

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Je těžké číst něco, když už vám všechno řekli ve škole...spoilery opravdu nemám ráda :D

29.01.2014 3 z 5

Polibek smrti Polibek smrti Marcus Sedgwick

Dvě hvězdičky...jen za to že, tam jako v prvním díle nelezli "strašlivý" upíři z hrobů.

27.01.2014 2 z 5