PetikH2O PetikH2O komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Peta umi. Z tech jejich knih je mi tak ouzko, ale chci je cist az do konce zivota.

22.12.2020 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nevím proč jsem tuhle knihu přehlížela. Jasně, romány nečtu, ale tady toho bylo tolik. Detektivní zápletka, příroda, samota. Doporučuju.

12.03.2024 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Tak já nevim. Moc vomáčky, která byla dost zdlouhavá. Nebylo to špatný, ale chybělo mi asi tempo, který asi zavinila velikost knihy. Ruce mi mravencily z te tíhy ty bichle. :)

11.09.2020 3 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Laura mě prachsprostě sere. Uvidíme, jestli se v dalším díle začne chovat normálně .

Zápletka se mi líbila, ale jak jde o děti, je to hnus velebnosti.

25.01.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Lež je v tom, že děti nechodí spát v 7 večer!!! Řekněte to těm mejm. :) Jinak se to četlo samo. Ale na můj vkus příliš erotiše. :D

18.07.2022 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Perfektní. Prvni kniha a Kim je velkej drsnej typek. Fandim.

19.11.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Mělo to říz ;-)

30.11.2019 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Mně se to líbilo. Jen mě trochu už štvala Anna s tím chlastem. Už musím končit, teď jsem právě dostala chuť na Merlota :D

25.10.2017 5 z 5

Po otřesech Po otřesech Haruki Murakami

Povídky pěkné, kupodivu se mi nejvíce líbil odsuzovaný Žabák. :) Líbivě použité citace ze světových děl jsou trefné. Není konečná hodnota našeho života určována tím, jak v něm vítězíme, ale právě tím, jak umíme poražení odcházet. E. Hemingway

13.02.2013 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Do nějaký 70. strany jsem se nemohla pořádně zakousnout, ale pak se to rozjelo a zakousla bych se i do toho sobího hamburgeru s ananasem. :D

24.01.2021 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Kim Stone, je fakt tvrdá jako kámen!

11.12.2020 4 z 5

Sleduji tě Sleduji tě Michael Robotham

Zatím moje druhá kniha od autora a je to pořád lepší. Za mě to bylo dokonalý, bavila jsem se a nevím, jestli miluju víc Joea nebo Ruize. :D

15.06.2023 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Síla, ještě, když to čtu v těhotenství.

01.07.2021 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Hej Kim, chci bejt tvoje kamoska!

26.11.2020 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Nekdy to bylo vesely :). Ale s hlavni postavou jsem moc nesympatizovala, mura jedna pelesiva.

02.10.2019 4 z 5

Přežít Přežít Piers Paul Read

Tak tohle je hustý, pořád jsem si představovala, co bych dělala, kdybych tam byla. Strašná bezmoc. Na druhou stranu jsem leccos z knihy pochytila a pokud se někdy ocitnu ve stejné situaci, budu chytřejší! :)

10.10.2017 4 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

První díl byl lepšejší. Nicméně jsem si čtení užila i tak.

08.09.2017 3 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Cole je můj hrdina. Ale bylo toho až moc. A zas tolik mě to netáhlo.

05.12.2023 4 z 5

Billy Summers Billy Summers Stephen King

Billy je sympaťák, až na to, čím se živí. Je to zajímavý, že i přesto mu člověk přirozeně fandí. Vždycky mě fascinuje ta Amerika, jak je tam možný všecko. Prostě zastavíš v nějakém motelu, dáš si Mac and chesse a bude to dobrý. :D

16.11.2023 4 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Tohle budu dlouho rozdejchávat. Od tý doby, co mám děti, jsem dost na měkko z dětských duší. Přitom jsem drsnej týpek..

07.04.2022 5 z 5