Pet007 Pet007 komentáře u knih

Jednooký král Václav I. Jednooký král Václav I. Vlastimil Vondruška

Kniha se mi moc líbila, je sice hodně obsáhlá, ale četla se dobře.

11.05.2013 4 z 5

Čas odejít Čas odejít Lindsey Davis

Kniha se mi líbila, sice jsem ji četla na etapy, ale ke konci jsem se už nemohla odtrhnout.

14.04.2013 5 z 5

Manželství naoko Manželství naoko Hedwig Courths-Mahler

Klasický zástupce tzv. červené knihovny. Pokud se chcete odreagovat něčím nenáročným, kniha je určena právě Vám. Dobro je odměněno a Zlo potrestáno, vše je tak, jak má být.

10.04.2013 3 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Luděk Stínil

Román pro dívky to už asi není moje kategorie, sáhla jsem po něm z nouze, ale není špatný. Je tam láska, dobrodružství, děj má spád, knížka není obsáhlá, nic náročného.

10.04.2013

Roky před úsvitem Roky před úsvitem Ludmila Vaňková

Pěkná kniha, mám ráda období Přemyslovců i Lucemburků, Karel IV. v sobě měl to nejlepší z nich.

Dítě z Apulie Dítě z Apulie Ludmila Vaňková

Dobrá kniha, ale od autorky jsem četla mnohem lepší.

Domeček na Vesuvu Domeček na Vesuvu Ludmila Vaňková

Kniha se mi líbila, i když jsem čekala něco úplně jiného, na co jsem od autorky zvyklá.

Den, kdy je dobré zemřít Den, kdy je dobré zemřít Simon Kernick

Knihu jsem dostala zdarma v lékárně, takhle zvláště jsem ještě ke knize nepřišla. Detektivky mám ráda, tahle mi přišla trochu zvláštní, už kvůli názvu, hrdina není zrovna kladná postava, příběh je celkem reálný. Lidský život se dá prodat nebo koupit, jeho cena je tržní.

06.04.2013

Skvělý dar Skvělý dar Christina Skye

Knihu jsem dostala kdysi jako dárek, je určena spíše ženám, protože je o romantické lásce. Nechybí ale napětí, dobrodružství a fantasy. Četla jsem ji už několikrát, vždy mne znovu uchvátila.

06.04.2013

Miesto určenia neznáme Miesto určenia neznáme Agatha Christie

Agathu mám ráda, ale tahle kniha mne zklamala. Studená válka už je naštěstí za námi.

02.04.2013

Sittafordská záhada Sittafordská záhada Agatha Christie

Kniha se mi moc líbila, vůbec jsem netušila, kdo je vrahem. Doporučuji.

02.04.2013 5 z 5

Poslední dějství v Palmýře Poslední dějství v Palmýře Lindsey Davis

Dost zdlouhavé, ale vydržela jsem až do konce.

04.03.2013