Pesvo Pesvo komentáře u knih

Nejbohatší muž v Babylóně Nejbohatší muž v Babylóně George Samuel Clason

Četl jsem tuto knihu již vícekrát, pokaždé v ni najdu novou moudrost, kterou uplatňují v osobním životě. Vřele ji doporučuji přečíst všem, kteří nechtějí jen "přežívat", ale chtějí žít.

02.12.2014 5 z 5

Leadership a sebeklam - jak se dostat ven z krabice Leadership a sebeklam - jak se dostat ven z krabice kolektiv autorů

Tato kniha se mi líbila, našel jsem si v ní věci, které na sobě zkouším a věřím, že mi budou ku prospěchu. Je psaná formou příběhu, ze začátku jsem se v některých kapitolách ztrácel, ale čím více stránek přibývali, tím víc byla větší má zvědavost co naleznu na další... Doporučuji ji přečíst všem lidem, bez rozdílu věku. Věřím, že každý se v ni pozná.

04.01.2016 4 z 5

Jak dosáhnout svých cílů – síla vůle Jak dosáhnout svých cílů – síla vůle Hans-Georg Willmann

Velmi dobrá kniha, dobře čtivá se spoustou rad. Každý si v ni vybere to své.

10.10.2016 5 z 5

Polibte tu žábu! Polibte tu žábu! Brian Tracy

Z prvopočátku se mi tato kniha nečetla snadno, ale čím více jsem se do ni ponořil, tak v ni nalezl spoustu užitečných rad. Jsou to základní principy, o kterých víme, ale neděláme je. Tato kniha čtenáři připomene a poskytne rady jak se svým životem naložit.

09.10.2015 4 z 5

Vaše domácnost je váš zlatý důl Vaše domácnost je váš zlatý důl Steve W. Price

Velice zajímavá kniha, která vás přivede na zajímavé myšlenky. Zjistíte jak to chodí ve světe vydelávání peněz. Hodí se zde jedno české pořekadlo, kterým se obchodníci řídí: "Nemusí pršet, stačí když kape."

07.05.2015 4 z 5

V otázkách jsou odpovědi - Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu V otázkách jsou odpovědi - Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu Allan Pease

V letošním roce jsem se osobně setkal s tímto výjimečným mužem. Málo to v období, kdy mi přišel balík s touto knihou. Našel jsem v ni odpovědi na své otázky, spoustu rad jak zlepšit mé podnikání v MLM a hlavně jak jednat s lidmi, které potkáváme dnes a denně...

11.12.2013 5 z 5

Kniha o kávě Kniha o kávě Petra Veselá

Tato kniha mi otevřela oči v oblasti kávy. Pokud jste milovníkům tohoto nápoje vřele doporučuji její přečtení.

09.12.2013 5 z 5