PepkazDepka PepkazDepka komentáře u knih

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Dobre sa to citalo, miestami vtipne, miestami poucne. Fajn letne citanie.

11.07.2021 3 z 5

Mazací tramvaj Mazací tramvaj Magda Stachula

Začiatok sa vliekol a nič sa tam nedialo, a som si vravela že to má ďaleko od thrilleru, ale cca po prve tretine sa to parádne rozbehlo. Zaujímavý koniec, škoda, že sa Anita nedozvedela, čo sa stalo s Martou... Ale tak karma zdarma :D

07.07.2021 4 z 5

Sestra bouře Sestra bouře Lucinda Riley

Zdala sa mi o niečo slabšia ako prvá časť - hlavne časť príbehu v histórii. Príliš naťahované niektoré pasáže a opisy, ale príbeh opäť pekný.

21.03.2021 4 z 5

Už zase sloužím o Vánocích Už zase sloužím o Vánocích Adam Kay

Žiaľ iba slabý odvar prvého dielu :( Nebola zlá, ale humorom sa na jednotku nechytala a miestami bola nudná. Škoda

11.03.2021 3 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Vekovo nie som cielovkou tejto knihy, napriek tomu ma to však bavilo. V porovnaní s inými thrillermi veľmi dobrá úroveň, pekne to ubiehalo a od knižky som sa len ťažko vedela odtrhnúť. Asi som to nemusela čítať do druhej v noci, potom som sa bála ísť na záchod :D

05.01.2024 5 z 5

Záhadné vraždy v internáte Záhadné vraždy v internáte Lucinda Riley

Nebola to typicka Lucinda a trosku mam pocit, ze jej tento styl az tak nesedi, alebo v case ked knihu pisala, este nebola tak "vypisana". Nebolo to zle, zapletka dobra, vadili mi ale tie roztahane a nudne casti, pri ktorych som sa musela nutit do citania. Nebola to kniha od ktorej by sa nedalo odtrhnut.

29.10.2023 3 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Opäť príjemné čítanie, niektoré z príbehov sa pekne uzavreli alebo dovysvetlili. Mne chýbalo len pokračovanie vzťahu Eadlyn.

21.10.2023 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Mne sa knižka páčila rovnako ako pôvodná trilógia. Tu viete fandiť viacerým ľuďom, lebo sa na to nepozeráte z ich pohľadu, ale z pohľadu tej, čo vyberá.

20.09.2023 5 z 5

Projekt ideálna manželka Projekt ideálna manželka Graeme Simsion

Velmi dobre sa citala, miestami vtipna, super letne citanie.

20.07.2023 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Škoda toho rozsahu, prvá polovica sa veľmi vliekla, druhá zas odsýpala veľmi dobre. Za mňa to teda celé mohlo byť kratšie. Zatiaľ najslabšia z autorovych kníh.

08.07.2023 4 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Dobre sa to citalo, kapitoly koncili napinavo. V tristvrtke som uz tusila kto je za tym, ale nevadi, aj tak dobry zazitok.

09.05.2023 4 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Pekná kniha, aj keď trošku mimo reality, taký dokonalý Griffin pravdepodobne nikde na svete neexistuje a tiež sa mi nezdá doktor, ktorý robí veľmi nad rámec svojich povinností. Každopádne mi to nevadilo a čítala sa kniha rovnako dobre ako všetky ostatné, ktoré skm od autorského dua čitala. :)

17.04.2023 5 z 5

Zbierka dobrá, ale zbytočne zdĺhavá, tie podrobnosti by mi nechýbali.

17.03.2023 2 z 5

Zápisky mladého lékaře Zápisky mladého lékaře Michail Bulgakov

Seriál som videla pred cca troma rokmi, chcela som si prečítať aj knihu. Bola iná ako seriál, nie všetky dejové linky boli aj v knihe. Ako jednohubka fajn, neurazí, nenadchne.

01.02.2023 3 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Dobre sa čítala, koniec kapitola ma vždy nechal v napätí, že čo bude ďalej. Trošku sa mi nepáčil ten nahustený koniec, veľa toho bolo na jednej ploche, možno by som uvítala rozuzlovanie troška skôr, nech to nie je tak nakope :)

14.06.2022 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Kniha nebola zlá, ale psychothriller si predstavujem trochu inač. Páčilo sa mi, že bol dej rozprávaný aj z druhého pohľadu, takisto sa mi páči, že nakoniec Amber aj Jacksona dobehla karma... nepredpokladala som taký happy end :D

26.10.2021 3 z 5

Je pravda, že som sa asi 3-4x nahlas zasmiala, ale zvyšok knihy bol písaný humorom nasilu, až to bolo trápne.. Nepotrebovala som to čítať, strata času.

27.09.2021 1 z 5

Blízký konec Blízký konec Robin Cook

Typicky Cook, vela napatia, viacero dejovych liniek, vela akcie.. Troska mi prekazala nerealnost niektorych cinov Seana, alebo Toma..

28.08.2021 4 z 5

Kdo chytá v síti Kdo chytá v síti Marika Pecháčková

Zvláštna kniha.. Myslela som, že to bude doplnok k filmu, ale s filmom súvisí len veľmi malá časť. Dokument bol narozdiel od tohto perfektný. Asi som to nepotrebovala čítať :)

22.04.2021 2 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Taký priemer od Fitzeka, od začiatku mi bolo jasné, že nič nebude tak, ako to Fitzek v prvom kole predkladá, preto som ani nemala chuť tipovať kto ako skončí. Terapia bola lepšia.

02.04.2021 3 z 5