PavlaA PavlaA komentáře u knih

Tisíc a jedna noc s Arabem Tisíc a jedna noc s Arabem Renáta Názlerová

Byla to taková romantická pohádka, ale dobrá oddychovka. Líbila se mi

11.11.2021 4 z 5

Život v pozlátku Život v pozlátku Marie Formáčková

Zajímavé, ale kniha se mi líbila

26.09.2021 5 z 5

Ženám snít zakázáno - Můj útěk ze Saúdské Arábie Ženám snít zakázáno - Můj útěk ze Saúdské Arábie Rana Ahmad

Úžasný a napínavý příběh. Některé pasáže jsem četla doslova se zatajeným dechem. Doporučuji si tuto knihu přečíst, protože to není jen smyšlený příběh, ale opravdové vyprávění skutečné ženy, která sebrala veškerou odvahu, aby dokázala utéct z tak krutého světa jako je Saúdská arábie. Přeji Raně, aby se ji v životě už jen dařilo.

04.06.2021 5 z 5

Nezlomná Nezlomná Lesley Pearse

Druhý díl této statečné a úžasné ženy se mi líbil ještě více než první. Tolik slz co jsem při čtení uronila se mi u žádné knížky snad ještě nestalo. Jsem ráda jak to nakonec dopadlo a celou dobu v takový konec doufala.

23.04.2021 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Příjemné čtení

17.05.2024 4 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Příběh nebyl špatný, ale já se knihou těžko prokousávala. Škoda, těšila jsem se, mně ale nesedla.

25.10.2023 3 z 5

Obyčejné lhářky Obyčejné lhářky Louise Guy

Příjemné oddechové čtení.

26.07.2023 4 z 5

Inyenzi neboli švábi Inyenzi neboli švábi Scholastique Mukasonga

Zajímavé. Škoda, že je knížka tenoučká

22.03.2023 4 z 5

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

První dvě třetiny knihy mě moc nebavily, až poslední část. A nějak jsem tušila jak to asi dopadne. I tak to nebylo špatné čtení.

15.02.2023 4 z 5

Ozvěna soumraku Ozvěna soumraku Judith Kinghorn

Příjemné, romantické a odpočinkové čtení. Žádné velké drama se nekoná, ale i tak se mi příběh líbil.

05.02.2023 4 z 5

Šlechetná žena Šlechetná žena Danielle Steel

Příběh mě bavil. Děj měl spád nenudila jsem se. Možná se ke knize ještě někdy vrátím.

15.09.2022 5 z 5

Panenka, která řekla ne! Panenka, která řekla ne! Galina Valkova

Četla jsem více už takovýchto knih, ale tuto bych stylem vyprávění zařadila spíše do průměru. Samozřejmě je strašné co se může v moderní době stále dít. Je mi líto všech dívek, které něčím podobným musela projít.
Kniha stojí za přečtení, aspoň jsem si uvědomila, že do Bulharska a zemí jemu podobných se určitě netoužím podívat.

04.04.2022 4 z 5

Tady je ráj: svědectví o životě v Severní Koreji Tady je ráj: svědectví o životě v Severní Koreji Hjok Kang

Trošku mi dělalo problém se začíst, ale pak už jsem vyprávění přímo zhltla. Děsivé! To je to první co mě napadlo, když jsem knihu dočetla. Chudáci lidi, co museli tímto hrozným hladomorem projít. Přála bych obyvatelům Severní Koreji, aby se jim žilo lépe

30.01.2022 5 z 5

Noc s Popelkou Noc s Popelkou Lynne Graham

Tohle byla krásná pohádka, samozřejmě se šťastným koncem. Moc mě to bavilo

21.01.2022 5 z 5

Život v hříchu Život v hříchu Eva Ava Šranková

Ze začátku mi trvalo než jsem se začetla. Pletla se mi jména a občas jsem se v ději ztrácela, nakonec však, se mi román docela líbil. Není to sice žádný hit, který bych přečetla jedním dechem, ale za přečtení stojí.

18.01.2022 3 z 5

Rebelka - Odvrácená strana islámu Rebelka - Odvrácená strana islámu Ayaan Hirsi Ali

Příběh se mi líbil. Po pravdě jsem ani netušila, že Somálci mají muslimskou víru. Bylo to napínavé a zajímavé.

25.10.2021 5 z 5

Manekýna Manekýna Sofie Králová

Knížka se mi celkem líbila

05.10.2021 4 z 5

Dokonalá vražda Dokonalá vražda Peter James

Nebylo to špatné, krátké, rychlé a dopadlo to jinak než jsem očekávala.

03.09.2021 4 z 5

Přísaha: Příběh hluboké lásky Přísaha: Příběh hluboké lásky Jaroslava Černá

Knížka mně mile překvapila. První polovina nebyla sice tak zajímavá, ale druhou půlku jsem už přečetla za chvilku. Děj nabral na zajímavosti a těšila jsem se, jak to celé dopadne. Příjemná kniha

23.05.2021 5 z 5

Společnice Společnice Lesley Pearse

Kniha se mi moc líbila. Čtení mě bavilo a i když má dost stránek, přečetla jsem ji za tři dny

21.04.2021 5 z 5