Pauline23 Pauline23 komentáře u knih

Cizinec Cizinec Albert Camus

Tuto knihu jsem četla již na střední škole což je skoro 20 let a kdy jsem se zabývala absurditou a existencionalismem...takže kniha je pro někoho utahaná ale pro lidi co se "hledají"byla něco úžasného a stále bude, protože má co do sebe. Je to kniha ke které se vracím a jsem ráda že jí mám v knihovně. Za mě ano:)

15.08.2018 5 z 5

Evropské blues Evropské blues Arne Dahl (p)

První kniha od autora a musím říct že jsem se prvních cca 70 stran musela soustředit na jména a vražedné linie a pak to mělo spad na jeden zátah. Skvěle napsané a propracované. Občas mě vadily tiskové chyby a možná i překlad trošku kostrbatejsi ve větách. Ale celkově se mi kniha libila takže zkusím další v pořadí. Z Buchenwaldu mě mrazilo... prostě severské krimi. Super koupě v levných knihách za 79,- Doporučuji

15.08.2018 5 z 5

Hřích andělů Hřích andělů Charlotte Link

První kniha od této autorky a těžce mě od začátku nebavila. Donutila jsem se číst dál a díky dvojčatům zápletka jasná...no nic moc. Již se ke knize nevrátím. Stokrát lepší je Šmírák.

12.06.2018 odpad!

Děti revoluce Děti revoluce Peter Robinson

Alan Banks je skvělá série která bohužel u nás nevyšla od začátku a to bude i ten problém. Kniha bylo spíš ohlédnutí do mladých let. Mě naopak bavil svým poslechem hudby a vzpomínka na existencionalismus který jsem hltala (napr.Camus), mě občas hezky vrátilo do těchto dob a míst. Já bych si dalšího Alana Bankse ráda přečetla.

12.06.2018 5 z 5

Klam Klam Jonathan Kellerman

První kniha od autora a moc se mi líbila. Sice začátek byl trošku pro mě s jiným rozjezdem, ale pak jsem se zacetla a četla až jsem by!a na konci. Spisovatele dávám k mým oblíbeným.

09.06.2018 4 z 5