pampeliska05 pampeliska05 komentáře u knih

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Tuhle úžasnou knihu jsem poslouchala jako audio,perfektně namluvená a ten nádherný příběh…Zanechal ve mě hluboko stopy a i když jsem si u ní nejednou poplakala,vím ,že se k ní určitě zase někdy vrátím.Kdyby to šlo,dám těch hvězdiček mnohem víc, doporučuji…

15.08.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Colleen opět nezklamala, úžasná knížka a četla se jedním dechem. Vřele všem doporučuju. Uživatelka "krejzina" to vyjádřila přesně, i já to tak cítím. Ano, dávám palec nahoru a před Colleen smekám.

29.09.2018 5 z 5

Mých tisíc životů Mých tisíc životů Jean-Paul Belmondo

Souhlasím s mnoha komentáři, že Belmondo jako herec byl geniální, ale jako vypravěč....to se mu moc nepovedlo. Knihu jsem poslouchala jako audio, a pan Jiří Krampol...hrůza, možná je jako dabér dobrý, ale knihu svým monotónním přednesem zcela zabil. Dávám max. tři hvězdičky a to jen proto, že Belmondo jako herec byl úžasný a měla jsem jeho filmy ráda.

24.04.2022 3 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Odpočinkové čtení, ale dobrá. Autorka mne opět nezklamala. Už se těším na pokračování.

14.02.2018 5 z 5

Mötley Crüe Mötley Crüe Neil Strauss

Nádherná knížka, přečetla jsem jí jedním dechem.

13.02.2018 5 z 5

Apatie k ďáblu Apatie k ďáblu Nick Kent

Kniha mne moc neoslovila. Narovinu, docela mě zklamala.

10.10.2018 2 z 5

Heroinové deníky Heroinové deníky Nikki Sixx (p)

Přečetla jsem jí jedním dechem, skvělá, famózní a můžu ji každému doporučit. Koupila jsem si druhý díl "Tohle bude bolet", a doufám, že mě nezklame.

29.10.2017 5 z 5

Destrukce Destrukce Stanislav Biler

Neuvěřitelná stupidita. Pokud někdo tuto knížku dočetl až do konce, smekám před ním. Nechápu jak pan Biler mohl splodit takovou hloupost.

05.05.2023 odpad!