Nunynka Nunynka komentáře u knih

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Kniha byla čtivá. U autorky se mi líbí,že nerozvíjí příběh vyšetřovatelů,ale potenciálních podezřelých. V půlce jsem se začala trochu domnívat,co se asi stalo,ale i tak mě kniha bavila.

24.10.2020 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Kniha byla poutavá a bavila mě od začátku. Jen ten konec byl pro mě takový nepravděpodobný. Ale od půlky mě knihy chytla a musela jsem číst a číst. Bylo to o hodně lepší než Dívka v ledu.

14.11.2019 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Úžasná detektivka. Je to moje druhá kniha od autorky a musím říct,že si ji hned dám do oblíbených autorek. Ani na chvilku vás nenechá vydechnout a její zápletky jsou úžasné.

25.04.2019 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Jednoduše úžasná kniha. Skvěle vymyšlená zápletka. Někdy z knihy až mrazí. Prostě to není kniha pro bábovky,ale pro otrlé čtenáře detektivek.

21.07.2016 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Tak dlouho jsem se Mornstajnove vyhýbala,až si mě stejně našla. Měla jsem strach,že to na mě bude těžké téma. Ale ve finále to byl opravdu příběh ze života,jakých tady žilo miliony lidí. Možná jsem čekala trošku jiný konec.

08.06.2024 4 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Tak to byla jízda. Od začátku do konce mě knížka udržovala v napětí a pořád jsem musela číst. Znovu a znovu nějaký nový zvrat. Za mě to prostě byla bomba. Už při čtení jsem si představovala kdo by jednotlivé postavy hrál ve filmu. A že by to byl super film.

02.05.2023 5 z 5

Hřích náš každodenní Hřích náš každodenní Dominik Dán

Nemůžu dát jinak než plný počet. Detektivové z téhle party opět prostě nezklamali. Baví mě celá dějová linka. Za mě TOP autor detektivek.

23.05.2022 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Musím jednu hvězdičku ubrat. Ke konci jsem se nějak v ději ztratila. Ale jinak zase Minier nezklamal. Jeho knížky se mi strašně dobře čtou. Vadily mi hodně jeho popisy kdo jakým autem jede,kdo je jak oblečen a musím říct,že i od toho už hodně upustil. Za mě dobře strávený čas.

30.10.2021 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Kniha byla super. Ze začátku jsem byla zklamaná,že čtenář hned ví po kom vlastně hlavní hrdinka jde,ale ve finále jsem z toho nadšená. Drama od začátku do konce. Je to moje první setkání se spisovatelkou i její hlavní hrdinkou a doufám,že ne poslední.

11.02.2019 5 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Po dlouhé době jsem přečetla knihu za tři dny. Musela jsem stále číst a číst i když to vlastně nebylo nijak napínavé,ale prostě jsem potřebovala vědět,jak to celé dopadne. Na knihu budu vzpomínat dlouho a určitě si od autorky ještě něco přečtu.

03.01.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Kniha se mi líbila a i detektivové byli sympataci. A zápletka super i když v polovině jsem trošku tušila,kdo v tom má asi prsty.

03.05.2018 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Knihu jsem četla jedním dechem. Není to můj žánr,ale fakt mě moc bavila. Líbí se mi knihy nad kterými se musí čtenář zamyslet a tato k nim patří.

08.05.2024 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Konec dobrý,ale začátek se trochu vlekl. Jinak sérii mám ráda a postavy mě taky baví,takže se dalšímu dílů vůbec nebráním.

01.04.2024 4 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Autor opět nezklamal. Napínavé od začátku až do konce. Výborná zápletka i důvod,proč se vraždy vlastně staly. A ten konec, který vlastně pro oddělení Q nebyl ukončen,dává tušit,že další díl bude opět stát za to.

03.06.2023 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Začátek byl takový trochu za mě pomalejší,ale až se to rozjelo,tak se nedalo přestat číst. Moc se mi líbilo,že to nebylo jen o Asadovi a i Rose se mohla opět projevit. Jsem zvědavá,koho autor bude řešit v dalším díle.

12.02.2023 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Já jsem hrozně na vážkách jestli mám dát plný počet hvězd nebo jen čtyři. Nejradši bych dala něco mezi tím. Celá série byla super. Napínavá a hlavně jsem se opravdu nechala malinkato zmást. O to lepší byl závěr. Ale je pravda,že některé události byly az moc přitažené za vlasy. Každopádně tuto sérii si budu pamatovat ještě dlouho.

10.08.2021 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Dalo by se říct,že toto je moje první setkání s takovým typem knihy,když pominu Stopy hrůzy,které jsem četla jako náctiletá a nic si z nich nepamatuji. Od začátku mě kniha chytla a to by se dalo říct,že se tam vlastně skoro nic neděje. Těšila jsem se na to až zase knihu otevřu a konečně se dozvím,co s tím prokletým domem vlastně je. O hvězdičku míň dávám za hůře propracovaný konec. Paradoxně tam jsem se bála nejmíň. Ale další díl si určitě přečtu.

22.04.2021 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Až na příliš rychlý konec se mě kniha líbila. Jen začátek byl trochu zdlouhavejsi a konec zase šup šup a konec.

31.08.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Ze začátku jsem byla z knihy nadšená,ale čím déle jsem knihu četla,tak tím mě to přišlo moc překombinované. Ale je pravda,že ke konci jsem musela pořád číst,abych věděla jak to vlastně dopadne. Takže ve finále dávám čtyři hvězdičky.

03.05.2020 4 z 5

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

Úžasný příběh. Dlouho jsem nic tak skvělého nečetla. Román,kde o dramata není nouze,je zde napětí a nějaká ta romantika. Autorka má neuvěřitelný přehled. Doporučuji!

12.02.2020 5 z 5